„M jak Miłość” otworzyło mu drzwi do kariery. Zaczął występować w pełnometrażowych produkcjach i natychmiast stał się idolem milionów Polaków. Prywatnie przeżywał potworny dramat. Co się stało z Mikołajem Roznerskim?

M jak Miłość” było dla niego początkiem wielkiej kariery. Gdy zaproponowano mu rolę Marcina Chodakowskiego, nikt się nie spodziewał, że widzowie pokochają młodego, roztargnionego mężczyznę. Jego postać jest bardzo ważna dla scenariusza, dlatego autorzy przygotowali dla niego następne wielkie zmiany. W życiu prywatnym aktora dotknęło prawdziwe nieszczęście.

Co się stało z aktorem „M jak Miłość”? Mikołaj Roznerski wyznał całą prawdę

Występował w wielu spektaklach, grał w filmie i serialu. Gdy wracał zmęczony do domu, okazało się, że może tylko… płakać. Zajęty, zestresowany i zagubiony nie potrafił odnaleźć szczęścia.

– Zagubiłem się. Zakładałem różne maski. Przez rok zagrałem 200 spektakli wyjazdowych. Rano miałem dwie sceny w serialu, po południu scenę w filmie, później jechałem 200 kilometrów do teatru do Bełchatowa i potwornie zmęczony wracałem do domu. Nocami siedziałem sam i ryczałem – powiedział w rozmowie z dziennikarzami „Twojego Stylu”.

W tej trudnej sytuacji pomogła mu partnerka. Poznali się na planie „M jak Miłość”, gdzie grali parę. Szybko się okazało, że chemia między dwojgiem było tak wyraźna podczas grania, że postanowili przenieść ją także na życie prywatne.

– Adriana podała mi rękę w najtrudniejszym momencie, kiedy byłem na emocjonalnym dnie. Widziała, co się ze mną dzieje. Dała do zrozumienia, że powinienem przestań udawać i zastanowić się, kim naprawdę jestem, bo będzie źle – powiedział, wspominając wsparcie, jakie okazała mu Adrianna Kalska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"M jak miłość": Bolesne wyznania gwiazd serialu. Przeżyły prawdziwe dramaty

Aktorska para ma za sobą trudne przejścia. Spotykają się od kilku miesięcy, jednak już teraz myślą o sobie niezwykle poważnie. Adriana zdaje się akceptować Marcina całkowicie. Trudnym dla niej musiał być również fakt, że mężczyzna wychowuje dziecko z poprzedniego związku.

Na zdjęciach, które publikują w mediach społecznościowych wyglądają na zrelaksowanych i szczęśliwych. Okazuje się, że Marcin zwolnił tempo i dla swojej partnerki postanowił zawalczyć o siebie raz jeszcze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Widzowie TVP przerażeni! Cejrowski wzniósł ogień na wizji
  2. Nie żyje aktorka kultowego serialu na TVP. Wszyscy ją kochali
  3. Nie żyje aktorka kultowego serialu na TVP. Wszyscy ją kochali
  4. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów. Wróży im się duże pieniądze
  5. Znaki zodiaku, które stworzą długi i szczęśliwy związek. Sprawdź, kto jest prawdziwym szczęściarzem

"M jak miłość": Gwiazdy serialu, które opuściły nas w ostatnich latach

ŹRÓDŁOpopularne.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl