Fanki M jak Miłość wstrzymały oddech! Roznerski aresztowany

Fanki M jak Miłość wstrzymały oddech! Roznerski aresztowany

"M jak Miłość" zamienia się w serial sensacyjny, a fanki wstrzymują oddech! Policji udało się zatrzymać Marcina, którego gra Mikołaj Roznerski. Czy mężczyzna odpowie za swoje uczynki? Tego dowiemy się już wkrótce.

"M jak Miłość" - już niedługo nowe odcinki serialu, w których naprawdę wiele się dzieje! W 1390 odcinku Marcin, grany przez Mikołaja Roznerskiego, wpadnie we własne sidła i odpowie za swoje niegodnie czyny. W 1390 odcinku wreszcie odpowie za porwanie Mai, granej przez Annę Wierzchoń. Tomek Chodakowski, grany przez Andrzeja Młynarczyka, ukryje się z dzieckiem w domu Komendy. W najnowszym odcinku produkcji Telewizji Polskiej, Marcin Chodakowski stworzy chytry plan, by wpakować Artura Skalskiego za kraty. W tym celu zdecyduje się zgłosić na komisariat, jednak nie wszystko pójdzie po jego myśli.

Zwrot akcji w "M jak Miłość"

Misterny plan Marcina legnie w gruzach, bo dziecko się rozchoruje. Artur, który od jakiegoś czasu śledzi swojego wroga, podąży za nim, a gdy dotrze na miejsce, zdecyduje się wezwać policję. Funkcjonariusze zjawią się błyskawicznie i aresztują Marcina. Na komendzie zostanie mu postawiony zarzut porwania i do czasu procesu będzie musiał poczekać w celi. W tym czasie Artur zdecyduje udać się po Maję do szpitala i podając się za jej ojca, zabierze ją ze sobą. Mężczyzna w świetle prawa nie będzie kłamał, gdyż o tym, że test na ojcostwo jest sfałszowany, wie wyłącznie on i Marcin. Co wydarzy się dalej? Czy Marcin przekona policję, że Maja jest jego córką i próbował ją ochronić przed potwornym Arturem? Fanki trzymają kciuki, by ich ulubieniec w jakiś sposób opuścił więzienie i uratował córkę z rąk bandyty. Czy to mu się uda? Odpowiedź poznamy już wkrótce. Super produkcja Telewizji Polskiej jest emitowana od 4 listopada 2000 roku, czym samym wielkimi krokami zbliża się okrągła rocznica serialu. Czy "M jak Miłość" szykuje coś specjalnego dla swoich widzów? Tego dowiemy się już za nie całe 2 miesiące.Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawniono prawdziwe zarobki Sławomira. Fanom aż opadły szczęki
  2. Pazura uległa nieszczęśliwemu wypadkowi. Fani zmartwieni
  3. Fanki serialu Przyjaciółki są przerażone. Uwielbiana bohaterka umrze na raka?
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu