Porażające wydarzenia w hotelu. Weronika Rosati opowiedziała o brutalnym pobiciu

Porażające wydarzenia w hotelu. Weronika Rosati opowiedziała o brutalnym pobiciu Źródło: screen/YouTube/Magazyn Gala

"M jak Miłość" przyniosło Weronice Rosati ogromną sławę. Aktorka nie skupia się wyłącznie na karierze zawodowej, ale zdradza kolejne szczegóły ze swojego prywatnego życia. Ostatnio ujawniła, co wydarzyło się w jednym z hoteli. Doszło do brutalnego pobicia.

"M jak Miłość" przyniosło Weronice Rosati ogromną sławę. Aktorka, która ma aspiracje, aby podbić Hollywood, wciela się w rolę Anki. Jej bohaterka bardzo namieszała w życiu Andrzeja Budzyńskiego i sama ma poważne problemy z prawem. Jak się okazuje, w życiu prywatnym aktorki również nie brakuje dramatycznych wydarzeń.

Media regularnie donoszą o konflikcie 35-letniej aktorki z jej byłym partnerem Robertem Śmigielskim. Gwiazda serialu "M jak Miłość" twierdzi, że doświadczyła przemocy ze strony mężczyzny i teraz walczy o to, aby nie mógł on zbliżać się do ich małej córeczki. Ostatnio Weronika Rosati zdradziła kolejne szczegóły swojej burzliwej relacji ze słynnym lekarzem.

Gwiazda "M jak Miłość" opowiedziała o dramatycznych wydarzeniach w hotelu

Gwiazda serialu "M jak Miłość" już dawno wkroczyła na drogę sądową przeciwko swojemu byłemu partnerowi. W Polsce i USA toczą się procesy, w których "kartą przetargową" jest 2-letnia Elizabeth. Weronika Rosati wierzy, że ojciec dziecka otrzyma trwały zakaz zbliżania się do niego. Przedstawiła w sądzie kolejne, pogrążające lekarza dowody. 

Weronika Rosati opowiedziała o brutalnej bójce, do jakiej miało dojść między Robertem Śmigielskim a obecnym partnerem gwiazdy. Sytuacja miała miejsce w jednym z warszawskich hoteli. Media dotarły do szczegółów tego porażającego wydarzenia, które - zdaniem gwiazdy "M jak Miłość" - jeszcze bardziej kompromitują byłego partnera w oczach opinii publicznej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Weronika Rosati opowiada o brutalnym pobiciu. Mężczyźni pobili się o nią w hotelu

Z relacji, jaką przedstawiła w sądzie Weronika Rosati wynika, że Robert Śmigielski próbował ją zastraszyć już po oficjalnym rozstaniu pary. W styczniu br. lekarz wtargnął do pokoju hotelowego, w którym przebywała ze swoim chłopakiem. Gwiazda "M jak Miłość" zdradziła szczegóły tych dramatycznych wydarzeń:

- W tym samym czasie mój chłopak wychodził z łazienki. Osłonił mnie swoim ramieniem i odepchnął Roberta. Powiedział mu, by zostawił nas w spokoju i nie zbliżał się do nas. Robert próbował mnie złapać za ramię i zaczął się kłócić. W mojej obronie stanęli też moi koledzy z pracy. Kazano mu opuścić pomieszczenie - zeznała gwiazda.

Weronika Rosati ma nadzieję, że opis bójki przekona sąd i Śmigielski otrzyma zakaz zbliżania się do niej i jej dziecka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. MAKABRYCZNE wyznanie Beata Tyszkiewicz! Jest chora? "Chcę dobrze wyglądać w trumnie"
  2. Nie żyje znana prezenterka. Zmarła tragicznie. Policja oskarża jej męża
  3. Bardzo smutne. Stan Borys po udarze opowiedział o swoim stanie zdrowia
  4. Zapadły najważniejsze zmiany w 500 plus. Fatalna informacja dla rodziców niepełnosprawnych dzieci
  5. Wspaniała wiadomość dla emerytów. Ponad 70 milionów złotych na program "Senior plus"
  6. TVN: Tragiczna wiadomość z rana, nie żyje nastolatek

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News