Gwiazda "Rancza" idzie do "M jak Miłość". Czeka ją okrutny dramat

Gwiazda "Rancza" idzie do "M jak Miłość". Czeka ją okrutny dramat Źródło: Fot. screenshot TVP

M jak Miłość to jeden z najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Jego fabuła nieustannie zaskakuje, dzięki czemu widzowie pozostają mu wierni. W najbliższym czasie czekają nas kolejne, porządne dawki emocji. Będziemy musieli oglądać sceny przemocy.

Fani serialu M jak Miłość musieli w ostatnim czasie pogodzić się z ogromną stratą - z ekranów zniknęła jedna z czołowych postaci, która towarzyszyła nam od samego początku istnienia serialu. Natura nie lubi jednak próżni, dlatego już w najbliższym czasie do obsady dołączy kolejny bohater. Jego los nie będzie jednak lekki. Już na wstępie czekają go ciężkie chwile.

M jak Miłość wita kolejną gwiazdę. Na dzień dobry będzie bita

Danuta Chotecka to aktorka która znana głównie z dwóch, dużych produkcji - Miodowych lat oraz Rancza. Oba seriale przestały mieć swoją kontynuację, a co za tym idzie, trzeba było poszukać nowych, zawodowych perspektyw. Aktorka dostała propozycję zagrania w M jak Miłość i przystała na nią. Już niedługo znów zobaczymy ją na ekranie. Aktorka znana jest głównie z ról Danuty Norek oraz Krystyny Więcławskiej. Teraz zostało przed nią postawione nie lada wyzwanie - kobieta będzie musiała bowiem przekonać do siebie widzów serialu, który od wielu lat ma stałą obsadę i bohaterów. Nagłe dołączenie do wątku może być wyjątkowo ciężkie.

Czy nowa bohaterka na stałe zagości w serialu? To się dopiero okaże

Jak ujawnia Super Express, Danuta Chotecka w serialu M jak Miłość może nie zagrzać sobie miejsca na zbyt długo. Jej obecność na ekranie będzie bowiem zależna od tego, czy zaakceptują ją widzowie. - Jeśli jej postać spodoba się widzom, zostanie z nami na dłużej - wyjawił tajemniczy informator gazety Super Express.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Poważnym wyznawaniem dla aktorki będzie nie tylko walka o sympatię widzów, ale również wcielenie się w nową rolę. Okazuje się bowiem, że bohaterka, w którą wcieli się Danuta Chotecka, będzie ofiarą przemocy domowej. Jej mąż będzie się nad nią znęcał. - Bohaterka grana przez Dorotę Chotecką będzie ofiarą przemocy domowej. Jej mąż, który będzie kandydował na sołtysa wsi, okaże się damskim bokserem - zdradza osoba ze środowiska Telewizji Polskiej. Nowej bohaterki już nie mogą doczekać się widzowie. - Pani Danuta to świetna aktorka. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego tak mało ról dostaje. Mam nadzieję, że w M jak Miłość zostanie na dłużej - napisał jeden z internautów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wstrząsająca przyczyna śmierci Andrzeja Gmitruka. Rodzina wydała szokujące oświadczenie
  2. Meghan Markle nie posłuchała się Elżbiety! Teraz musi ponieść konsekwencje
  3. Meghan Markle nie posłuchała się Elżbiety! Teraz musi ponieść konsekwencje
  4. Horoskop miłosny na dziś. Panie mają się z czego cieszyć, zwłaszcza jeśli pójdą na zakupy
  5.  Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
Następny artykuł