Ostatni odcinek "M jak miłość" przed wakacjami wstrząśnie widzami. Pogrzeb bohatera serialu i dramat uwielbianej postaci

Ostatni odcinek "M jak miłość" przed wakacjami wstrząśnie widzami. Pogrzeb bohatera serialu i dramat uwielbianej postaci Źródło: instagram/mjakmilosc.official/

Fani "M jak miłość" już niedługo będą musieli pożegnać się ze swoim ukochanym serialem. Rodzina Mostowiaków znika na jakiś czas, jednak zrobi to z wielkim przytupem. Produkcja na swój ostatni odcinek przygotowała dla swoich widzów prawdziwa dawkę emocji.

"M jak miłość" już za chwilę zniknie z anteny. Fani serialu mogą nie być szczególnie zadowoleni z tego powodu, jednak nie muszą się martwić, bowiem rodzina Mostowiaków powróci do nas już po wakacjach. Przed nami jednak jeszcze kilka odcinków obecnego sezonu, które z całą pewnością nie pozwolą nam się nudzić. Na sam koniec emocji nie zabraknie, a co więcej, niedosyt sprawi, że najwięksi fani od razu zaczną odliczać dni do następnego odcinka. Zrobi się naprawdę gorąco. 

Koszmar Izy powróci

Już chwilę przed letnią przerwą w życiu Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) znów nie zadzieje się najlepiej. Ci, którzy bacznie śledzą każdy odcinek serialu wiedzą, że po tym wszystkim, co Artur (Tomasz Ciachorowski) zrobił Izie, przebywa w psychiatryku. 

Choć ten przebywa w zakładzie zamkniętym, wciąż przesyła ukochanej Marcina wiadomości, składając groźby, że kiedyś przyjdzie ten dzień, gdy ją dopadnie. Izie ciężko jest ukryć swoje przerażenie, jednak myśl, że ma przy sobie Chodakowskiego nieco ją uspokaja. 

Skalski na pogrzebie wuja 

Artur Skalski w tak wyjątkowych okolicznościach otrzyma przepustkę ze szpitala psychiatrycznego. Nie będzie jednak na tyle naiwny, by znów tam wrócić i ucieknie wprost z cmentarza. Sprawi to, że życie Izy i Marcina stanie się zagrożone, ponieważ psychopata będzie chciał spełnić swoje tragiczne obietnice.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

"M jak miłość" przed wakacjami wstrząśnie widzami

W 1451 odcinku, czyli ostatnim przed przerwą wakacyjną, Iza otrzyma telefon od ciotki swojego oprawcy, która to zaprosi ją na pogrzeb wuja Artura. Narzeczona Chodakowskiego, choć darzyła zmarłego ogromną nienawiścią, zacznie zastanawiać się, czy nie udać się na ceremonię pochówku.

Marcin zacznie kategorycznie odradzać ten pomysł swojej ukochanej i zaproponuje, żeby ta nieco odpoczęła i ostatecznie odcięła się od toksycznej rodziny, udali się wspólnie do domku nad jeziorem. Nie przyzna się jej jednak, że kupił broń, by chronić ją przed Skalskim, który przebywa na wolności. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  2. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  3. Wstrząsająca informacja TVP. Trwa dochodzenie przeciw żonie zabitego Adamowicza
  4. Dumny Andrzej Duda przekazał radosną nowinę dot. córki. Do Pałacu napływają gratulacje z całej Polski
  5. Kwota emerytury abp Głódzia poraża. Oszałamiające pieniądze
  6. W mediach Rydzyka doszło do ataku na produkcję Sekielskiego. Plaga pedofilii w Kościele nazwana wymysłem medialnym

Źródło: SE

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News