Pożegnanie w M jak miłość. Bohater znika na zawsze, tragiczne wydarzenia

Pożegnanie w M jak miłość. Bohater znika na zawsze, tragiczne wydarzenia Źródło: youtube.com/TVP VOD

M jak Miłość szykuje swoich widzów na poważny krok. Okazuje się, że jeden z bohaterów popularnego serialu znika z planu na zawsze. Ten, nie mogąc zmierzyć się z problemami, które czekają go w Polsce, postanawia wyjechać z kraju na dobre. Doprowadzą do tego tragiczne wydarzenia.

M jak Miłość niejedno już swoim fanom pokazało. Od narodzin, przez zdrady, po śmierć - czego mogli, tego już doświadczyli fani serialu. Wciąż jednak producenci starają się urozmaicić akcję i szykują zaskakujące zwroty akcji i nietypowe rozwiązania w serialu. Jednym z takich zakończy się wątek znajomości Michała Ostrowskiego (w tej roli Paweł Deląg) oraz Joanny Chodakowskiej (w tą wciela się Barbara Kurdej-Szatan). Ostrowski bowiem usilnie stara się podbić serce Joasi, ale koniec końców finał ich znajomości jest dla niego opłakany.

M jak Miłość żegna bohatera

Widzowie M jak Miłość mieli już niejedną okazję, by zobaczyć, jak Michał Ostrowski próbuje podbić serce Joanny Chodakowskiej. Niestety, dotąd Ostrowskiemu się nie udawało. Wszystkie jego próby spełzały na niczym, a dodatkowo zniechęcały Chodakowską do niego. Do kulminacyjnego momentu dojdzie w odcinku 1430 popularnego serialu. Wówczas mały Wojtuś, syn Joasi (w tej roli Feliks Matecki) zapewni Ostrowskiego, że Chodakowska da mu jeszcze szansę. Ta nadarzy się niedługo, ponieważ w domu Joanny zabraknie prądu. Odwiedzi wówczas mieszkającego po sąsiedzku Ostrowskiego, by pożyczyć świeczki. Mężczyzna pomoże oświetlić jej dom. Wówczas dojdzie do chwili, na którą czekał bardzo długo. Roznegliżowaną Chodakowską zobaczy pod prysznicem. W przypływie emocji zacznie ją całować. Grająca Joannę Barbara Kurdej-Szatan odwzajemni pocałunek, by zaraz spoliczkować sąsiada.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Wyjazd za granicę

Ostrowski zostanie nie tylko odtrącony, ale także oskarżony przez Chodakowską o napaść seksualną. Ta wyraźnie da tym znak, że nie jest zainteresowana Michałem Ostrowskim. Grany przez Pawła Deląga bohater po raz ostatni przyjdzie do celu swoich emocjonalnych uniesień, by pożegnać się na dobre. Znajdujący się w tragicznej sytuacji uczuciowej Ostrowski zdecyduje się bowiem na wyjazd za granicę. Celem jego wędrówki, który wyeliminuje postać z panteonu bohaterów M jak Miłość będzie Szwecja.Najlepsze newsy dnia:

  1. Kuriozalna wpadka w Koło fortuny! Banalne pytanie, wszyscy ryknęli śmiechem
  2. Tego fani się nie spodziewali! Wyciekł utwór Taco Hemingwaya przed premierą
  3. Polecą głowy w państwowych instytucjach? TVN jednym materiałem zatrzęsło rządem w posadach
  4. To ona zastąpi Basię Kurdej-Szatan w roli. Fani wściekli
  5. Panika w Warszawie. Morawiecki wprowadził drugi stopień alarmowy, ewakuowano metro
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Super Express Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu