Uwielbiana bohaterka wróci do "M jak miłość"? Nawet najwierniejsi fani są zaskoczeni

Uwielbiana bohaterka wróci do "M jak miłość"? Nawet najwierniejsi fani są zaskoczeni Źródło: Screenshot z youtube.com/TVPVOD

M jak miłość w najbliższych odcinkach zaskoczy fanów? Wszystko wskazuje na to, że tak! W social mediach pojawiły się sugestie, które widzowie interpretują jednoznacznie - na ekrany powróci dawna bohaterka serialu, którą fani uwielbiali.

M jak miłość szykuje prawdziwą petardę? Istnieje takie prawdopodobieństwo. Wystarczy przyjrzeć się temu, co obecnie dzieje się w serialu. Fani podejrzewają, że watki fabularne, które od czasu do czasu pojawiają się w poszczególnych epizodach, nie zostały tam umieszczone bez przyczyny. Wszystko, według fanów, zostało świetnie przemyślanie przez producentów serialu. Co za tym idzie już niedługo Małgosia, w którą to wciela się Joanna Koroniewska, może powrócić do serialu.

Czy w "M jak miłość" znowu zobaczymy Joannę Koroniewską?

Kilka lat temu wątki Małgosi z "M jak miłość" zostały zakończone. Wszystko z powodu decyzji aktorki, która to wcielała się w tę rolę. Joanna Koroniewska postanowiła, że nie chce już dalej uczestniczyć w serialu, ponieważ musi zająć się swoją rodziną. Choć bardzo trudno było jej zrezygnować z produkcji, która zdobywała z miesiąca na miesiąc coraz większą popularność - ostatecznie aktorka nie żałuje swojej decyzji.

 - Wykonałam ryzykowny numer, bo odeszłam z serialu, który bił rekordy popularności. Jednak zrobiłam to świadomie. W pewnym momencie dotarło do mnie, że skoro w domu jest dwoje ciężko pracujących rodziców w nienormowanym czasie pracy oraz dziecko, które właśnie idzie do szkoły, trzeba wybrać to, co najważniejsze, czyli rodzinę - powiedziała w wywiadzie dla "Tele Tydzień".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Od momentu, gdy aktorka zakończyła swoją współpracę z serialem, odgrywana przez nią postać trafiła do USA. Niektórzy bohaterowie od czasu do czasu wspominają o życiu, które Małgosia prowadzi na Zachodzie. Okazuje się, że kobieta leczy się tam psychiatrycznie, co jej serialowi bliscy wspominają z wielkim smutkiem i współczuciem.

Jak podaje "Super Express" ponoć w kolejnych odcinkach "M jak miłość" epizod z Małgosią znowu pojawi się. Fani tą informacji są wyjątkowo podekscytowani.

Według nich do serialu na pewno powróci Joanna Koroniewska, czego potwierdzeniem ma być  między innymi dziwny post, jaki został zamieszczony na fanpage'u serialu "M jak miłość".

 - Kto z Was chciałby, żeby wróciła? Zobaczmy, ile Was jest - pytali fanów serialu.

Na zdjęciu, w którego opisie znalazło się wyżej wspomniane pytanie, znalazł się także wizerunek aktorki Joanny Koroniewskiej. Fani wpadli w euforię.

 - To Małgosia wróci?! Ale wspaniale - cieszy się użytkowniczka.

 - Kocham te aktorkę! - czytamy komentarz podekscytowanej fanki.

 - Czy Koroniewska zagra w kolejnych odcinkach? - z nadzieją w sercu zadaje pytanie ktoś inny.

Fot. Facebook/Mjakmiłość

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Majka Jeżowska doświadczyła przemocy w małżeństwie. „Wylądowałam w szpitalu”
  2. Mąż zostawił Annę Seniuk dla młodszej? Niedługo potem wykryto u niej raka
  3. Krystyna Pawłowicz śmieszkuje sobie z internautami. Rozmawiali o desce klozetowej
  4. TVP przekazało tragiczną informację. Nie żyje 60 osób, właśnie schwytano sprawcę
  5. Wiemy kiedy i dla kogo będzie 13 emerytura. Haniebne słowa Kaczyńskiego
  6. TVN upokorzony na oczach całej Polski. Do akcji wkroczyła policja

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News