Zdradziecka Ala powróci do "M jak miłość". Jej zachowanie to szczyt bezczelności!

Zdradziecka Ala powróci do "M jak miłość". Jej zachowanie to szczyt bezczelności!

M jak miłość szykuje kolejne niespodzianki. Już niedługo widzowie będą mogli po raz kolejny zobaczyć postać Ali. Kobieta zachowa się w wyjątkowo okropny sposób.

M jak miłość pokazało już wiele sposobów na zaskoczenie widza TVP. Co jakiś scenarzyści wymyślają kolejne zwroty akcji, które totalnie zmieniają bieg wydarzeń. Dzięki temu od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród fanów serialu. Tym razem wydarzy się coś, czego nikt się nie spodziewał - Ala znów pokaże się na ekranie.

Wielki powrót w M jak miłość. Widzowie po raz kolejny zobaczą Alę

Każdy fan serialu M jak miłość zapewne pamięta, jak szczęśliwi byli niegdyś Ala i Paweł. Ich związek zawsze był pełny uczuć, a mężczyzna był bardzo oddany swojej partnerce. Tak było, dopóki jego ukochana nie zdecydowała się na okropny ruch. Bez skrupułów zdradziła swojego partnera z przystojnym Brytyjczykiem. Po tych wydarzeniach postanowiła wyprowadzić się do Wielkiej Brytanii, by tam rozpocząć nowe życie u jego boku.

Niektórzy widzowie zapewne jeszcze przeżywają to, jak okrutna Ala potraktowała biednego Pawła. Teraz będą mieli okazję zobaczyć kontynuację jej wątku, bowiem już niedługo kobieta znów pojawi się w serialu, choć wydawało się, że jej wątek został zakończony w M jak miłość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie będzie miły powrót. Widzowie będą świadkami bardzo emocjonujących scen

Gdy okazało się, co zrobiła Ala, Basia postanowiła zamieszkać z Pawłem. Mieszkanie w Wielkiej Brytanii było dla niej zbyt uciążliwe ze względu na matkę, jej nowego partnera i małego braciszka. Miała ich jedynie odwiedzać.

Nadejdzie dzień,w którym Basia będzie miała polecieć do Londynu i będzie bardzo zaskoczona, gdy Zduński oznajmi, że koniecznie musi zostać w kraju. Okaże się, że wszystko przez Alę - kobieta, chcąc ratować swój związek z Brytyjczykiem, zdecyduje się zabrać go na wakacje. Paweł będzie chciał zataić tę smutną informację przed Basią, jednak ta wszystkiego się domyśli.

Dziewczyna zdecydowanie nie będzie zachwycona tym, ze została tak okrutnie zignorowana przez własną matkę. Zduński będzie starał się usprawiedliwić byłą partnerkę, jednak na próżno. Co wyniknie z decyzji Ali widzowie zobaczą w 1443 odcinku M jak miłość.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marzena Rogalska z partnerem! Gwiazda TVP PIERWSZY raz pokazała ukochanego
  2. Czy to jest samolot, w którym zginęła Anna Jantar? Wyjątkowe wideo z wokalistką
  3. Nad Polskę nadciągają wichury i burze piaskowe. Najbliższe dni najlepiej spędzić w domu
  4. Nagły zwrot w sprawie Tomasza Komendy. Zajmie się nim Sąd Najwyższy
  5. Wystawne chrzciny u Martyniuków. Żona Daniela zadziwiła wyglądem (Zdjęcia)
  6. Tego dnia dzieci pierwszy raz przystąpiły do Komunii Świętej. Chwilę później już nie żyły, niewyobrażalny horror

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News