Szokujący powrót do "M jak Miłość". Fani przecierają oczy ze zdumienia

Szokujący powrót do "M jak Miłość". Fani przecierają oczy ze zdumienia Źródło: Fot. YouTube/TVP VOD

Na początku września "M jak miłość" weszło w 19. sezon emisji. Produkowany od 2000 roku serial ma wielu miłośników, a nawet cały fan club. Teraz szykuje się szokujący powrót na plan, a fani przecierają oczy ze zdumienia.

"M jak miłość" to produkcja już kultowa. Rozpoczęta przez TVP jeszcze w poprzednim wieku, saga rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół rozciąga się na ponad 1400 odcinków i naprawdę wiele godzin oglądania. Zawiła fabuła także zmusza do jej lepszego zgłębienia. Liczne związki między bohaterami, którzy potrafią znikać i powracać, bywają naprawdę trudne do zrozumienia. Właśnie teraz szykuje się zaskakujący powrót, którego nie mógł spodziewać się nikt, o czym chętnie informujemy na Pikio.pl. Nieobecny przez dłuższy czas syn Marty granej przez Dominikę Ostałowską, powróci do Polski, by rozpocząć nowe życie. Mężczyzna będzie ukrywał, że ucieka przez groźnymi przestępcami i potrzebuje pomocy finansowej. Po tym jednak nastąpi niesamowity zwrot akcji.

Powrót i zwrot akcji w "M jak miłość"

W 1421 odcinku Łukasz, czyli syn Marty przez ostatnie lata przebywał w Kolumbii. Wrócił jednak do Polski, jak sam powie, w obawie przed zemstą tamtejszych przestępców. Natychmiast także zacznie prośby o pożyczki od wielu bohaterów serialu. Do tej pory syn Marty był osobą spokojną i nic nie wskazywało, by miał niecne zamiary wobec swoich wierzycieli. Okazuje się jednak, że pieniądze pragnie uzyskać na rozkręcenie handlu narkotykami. Przyjaciołom mówił jednak, że potrzebuje pieniędzy na życie, gdyż wszystko wydał na stół do masażu, na którym chce zarabiać.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Młody mężczyzna spróbuje pożyczyć pieniądze od Budzyńskiego, Magdy, Kingi, Marii i Barbary. By uzyskać gotówkę posunie się nawet do kradzieży, której dokona na Andrzeju, który ma jej pod dostatkiem w domu. Łukasz upozoruje więc włamanie, a pieniądze zabierze dla siebie.

Niesforny Łukasz dopuści się nie tylko kradzieży

W 1421 odcinku dojdzie także do szantażu. Anka grana przez Weronikę Rosati, zostanie przyłapana przez Łukasza podczas przeszukiwania rzeczy Budzyńskiego, a ten zażąda od niej pieniędzy w zamian za milczenie. Czy bohaterka ugnie się pod naporem przestępczej działalności Łukasza? Jak potoczy się los syna Marty, który po pobycie w Ameryce Południowej zszedł na bandycką ścieżkę? Tego dowiemy się tylko oglądając serial. Co ciekawe Łukasza nie zagra jak do tej pory Adrian Żuchewicz, a Jakub Józefowicz. Emisja nowych odcinków
"M jak miłość" odbywa się w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:55 na antenie TVP2. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Gwiazda DDTVN ostro o TVP. To porównanie Jacek Kurski zapamięta na długo
  2. Gwiazda Polsatu nagle zaskoczyła wszystkich! Fani wprawieni w osłupienie
  3. Nagły zwrot akcji w Na wspólnej! Uwielbiana bohaterka jednak nie umrze?
  4. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
  5. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
źródło: rmfmaxxx.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News