Dramatyczna pomyłka uwielbianej bohaterki "M jak Miłość". Będzie tragiczna w skutkach

Dramatyczna pomyłka uwielbianej bohaterki "M jak Miłość". Będzie tragiczna w skutkach Źródło: screen/youtube/Społeczność Fanów M jak Miłość

"M jak Miłość" bez wątpienia jest czołową produkcją Telewizji Polskiej. Zawiłe losy bohaterów z zapartym tchem śledzą miliony, teraz jednak czeka nas coś przerażającego. W najbliższych odcinkach dojdzie do dramatycznej pomyłki, która będzie tragiczna w skutkach. Życie uwielbianej bohaterki serialu zawiśnie na włosku przez chwilę nieuwagi. 

"M jak Miłość" jest jednym z ulubionych tytułów wszystkich Polaków, który od lat oglądać możemy w TVP. Twórcy dbają, by nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalne sytuacje oraz spora dawka humoru nie nudziły fanów i producentom doskonale się to udaje. Każdy odcinek jest z niepokojem wyczekiwany przez tysiące widzów. Już w najbliższych odcinkach ma dojść jednak do przerażającej sytuacji, przez którą wielu fanów wstrzyma oddech. Uwielbiana bohaterka "M jak Miłość" popełni fatalny błąd, którego konsekwencje mogą być dla niej tragiczne. Chwila nieuwagi sprawi, że kobieta znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie.

Uwielbiana gwiazda "M jak Miłość" w szpitalu

Pierwsze plotki dotyczące pobytu uwielbianej przez widzów Magdy w szpitalu pojawiły się już miesiąc temu. Właśnie wtedy Krystian Wieczorek opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z planu przy szpitalnym łóżku. Drugą osobą, która zdradziła, iż wszystkiemu winny będzie Łukasz, którego gra Jakub Józefowicz. - Łukasz, by zdobyć pieniądze na spłatę długów, posunie się do ekstremalnych czynów. Będzie okradał członków rodziny, paradoksalnie dla ich dobra, wyłudzał, oszukiwał i sprzedawał narkotyki. Przez niego do szpitala trafi Magda. Gdy prokurator dobierze się do mojego bohatera, resztę dni zdjęciowych mogę mieć w jednej lokalizacji – celi więziennej - zdradził aktor w wywiadzie. Do tej pory jednak nie było wiadomo, co dokładnie się wydarzy. Ciekawość widzów sięgała zenitu, a teraz wszystko stało się jasne.



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak dojdzie do tragicznej pomyłki?

"M jak Miłość" po raz kolejny przygotowało dla swoich fanów coś nieprawdopodobnego. Okazuje się, że Magda po przeszczepie serca kolejny raz trafi do szpitala na skutek tragicznej pomyłki. Bohaterka chcąc zażyć swoje leki na serce, przypadkiem sięgnie po narkotyki, które Łukasz przechowywał w mieszkaniu Budzyńskiego. Pomyłka będzie tragiczna w skutkach, a umierająca kobieta trafi do szpitala, gdzie czuwać będą przy niej najbliżsi. Wciąż jednak nie wiadomo, jak narkotyki znalazły się na miejscu leków. Łukasz chował je w przewodzie wentylacyjnym, pojawiają się jednak głosy, że specjalnie część z nich podrzucił Magdzie. Na potwierdzenie tych słów przyjdzie nam jeszcze trochę jednak poczekać. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Hanka Bielicka, Polacy ją uwielbiali. Na jaw wyszła jej największa tajemnica
  2. Martyna Wojciechowska w Playboyu. Ta sesja przeszła do historii polskiego show-biznesu
  3. Oszałamiająca pensja Małgorzaty Rozenek. To się nie mieści w głowie
  4. Nigdy niewyemitowana żenada. Prowadzącemu „Familiady” aż zrzedła mina, gdy zrozumiał co powiedział
  5. Nagrał, co jego pies potajemnie robi w klozecie. Można się popłakać ze śmiechu
Źródło: Super Express Następny artykuł