M jak Miłość po wakacjach 2018. Odcinek 1383 wbije fanów w fotele

M jak Miłość po wakacjach 2018. Odcinek 1383 wbije fanów w fotele

M jak Miłość po wakacjach 2018 powróci z prawdziwą bombą, która wbije w fotele wszystkich fanów tej produkcji. W życiu Pawła Zduńskiego nadejdą zmiany, których nikt nie mógł się spodziewać.

M jak Miłość jest najpopularniejszym serialem stacji TVP. Miliony fanów oglądają każdy odcinek, śledząc losy bohaterów. Jednak nikt nie mógł się spodziewać tego, co scenarzyści przygotowali dla nas w nadchodzących odcinkach. Wszystko będzie się toczyło wokół Pawła Zduńskiego, w którego wciela się w produkcji Rafał Mroczek. Nie bez znaczenia pozostaje również powrót jednej z postaci.

Co się wydarzy w M jak Miłość po wakacjach 2018?

W odcinku 1383 do Polski na stałe wróci Julka, o czym dowiemy się z jej rozmowy z Kingą (Katarzyna Cichopek). To właśnie ona wpadnie na pomysł, aby Julka skontaktowała się z Pawłem, który na pewno ucieszy się z jej powrotu. Julka odnajdzie Pawła podczas pikniku w towarzystwie Katii. Dziewczyna nie ma pojęcia, że właśnie poznała swoją rywalkę i przedstawi się jako przyszła dziewczyna Pawła. Zduński będzie pod wrażeniem tych słów i umówi się z Julką na wspólny wieczór. Po spędzeniu ze sobą upojnych chwil w nowym mieszkaniu Pawła, ten uda się pod prysznic. W tym momencie nieoczekiwanie do mieszkania wejdzie Katia. Julka od razu złapie kontakt z fikcyjną żoną Pawła, pomimo że mogłoby się wydawać zupełnie inaczej. Możliwe nawet, że dziewczyny w przyszłości zostaną przyjaciółkami.

ZOBACZ TAKŻE: Niebezpieczny wirus na Mazowszu. Służby nie dają sobie rady, grozi epidemią

ZOBACZ TAKŻE: Michał Szpak popełnił błąd? To będzie trudny okres w jego karierze

ZOBACZ TAKŻE: W Michała Wiśniewskiego uderzył piorun! Żona i dzieci przerażone

ZOBACZ TAKŻE: To przekroczyło jej siły. Gwiazda TVP odchodzi, fani w rozpaczy

Fot. Wikimedia Commons Fot. Wikimedia Commons źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News