Pedofil zamknął kilkuletnią dziewczynkę w piwnicy. Mrożące krew w żyłach sceny w "M jak miłość"

Pedofil zamknął kilkuletnią dziewczynkę w piwnicy. Mrożące krew w żyłach sceny w "M jak miłość" Źródło: TVP VOD

"M jak miłość" już wkrótce sprawi, że fani serialu wstrzymają oddech. Zapowiada się naprawdę wstrząsające wydarzenie i nie wiadomo, czy nie dojdzie do najgorszego. Widzowie nie będą mogli doczekać się kolejnego odcinka. Czy są gotowi na takie emocje?

"M jak miłość" w ostatnich odcinkach mocno szokuje swoich widzów. Zaskakujący zwrot akcji w związku z osobą czyhającą na wychodzące ze szkoły dzieci i tragedia postaci granej przez Annę Muchę wprawiły wiele osób w osłupienie. Jednak to, co wydarzy się już wkrótce, sprawi, że niektórzy wstrzymają oddech z wrażenia. Fabuła rozwija się, coraz bardziej kierując do pewnego wydarzenia, którego fani nie są jeszcze pewni.

Tym razem niezwykłe wręcz zagrożenie spotka małą Basię, która słynie z ogromnej ciekawości. Z pozoru niewinna znajomość może się przekształcić w coś strasznego. Dla niektórych może wydawać się zaskakujące, że dziewczyna koniec końców zdecyduje się na pewne spotkanie, które doprowadzi ją prosto w łapy dorosłego mężczyzny o skłonnościach pedofilskich.

"M jak miłość": dramat małej Basi. Dojdzie do tragedii?

Basia już raz zaryzykowała, wbrew wiedzy i woli dorosłych. Postanowiła wejść z internetową relację z przypadkowym internautą, który podaje się za chłopca w jej wieku, Antka. Wirtualna znajomość z pozoru wyglądała niegroźnie, jednak po pewnym czasie "Antek" zaczął odkrywać swoje intencje. Okazało się, że osobą wymieniającą wiadomości z Basią jest ten sam człowiek, który jest odpowiedzialny za napaści na dzieci w pobliżu szkoły. A Basia już raz była bliska spotkania z nim.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tym razem jednak Basi nie powstrzyma w ostatniej chwili policyjny patrol, który natknie się na nią przypadkowo. Dziewczynka postanowi umówić się na spotkanie z Antkiem, w tym celu wymykając się ze szkoły. W wyniku tego postanowienia w końcu uda jej się trafić pod dom, w progu którego stanie dorosły mężczyzna, podający się za ojca Antka. Basia w swojej naiwności postanowi mu zaufać i przekroczy próg mieszkania pedofila - Dariusza.

Ten nie zamierza zmarnować okazji. Zamknie dziewczynkę w swojej piwnicy. Wtedy Basia momentalnie zorientuje się, że została oszukana. Za późno. Tragedia będzie wisiała na włosku, a szanse na ocalenie dziewczynki są naprawdę niewielkie. Czy ktoś zdoła jej pomóc? Dariusz jest bezwzględny i niewiele brakuje, aby osiągnął swój cel.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Mężczyzna jest głuchoniemy. To niesamowite, jak komunikuje się z nim jego kot
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
  3. Porażająca wizja Jackowskiego zakłóciła wielkanocny spokój. Wstrząsające słowa o najbliższej przyszłości Polski
  4. Syn Małgorzaty Rozenek w centrum wielkanocnego skandalu. 9-latek powinien poczekać z tym do pełnoletności?
  5. Piekło na wielkanocnej libacji. 38-latek nie żyje, goście trzeźwieją
  6. Najtragiczniejsza Wielkanoc w Polsce od lat. Nie żyje 20 osób, wielu rannych

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News