Horror w "M jak miłość". Pedofil zaatakuje

Horror w "M jak miłość". Pedofil zaatakuje Źródło: screen vod.pl

"M jak miłość" już niejednokrotnie zaskakiwało swoich fanów najróżniejszymi wątkami. Tym razem w serialu pojawi się pedofil, który zagrozi dziecku jednej z par. Kogo za cel obierze sobie zwyrodnialec i gdzie będzie szukał swoich ofiar?

"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, który zyskał niejedną nagrodę. Widzowie pokochali niezwykle barwne postaci, które bez wątpienia nie są jednowymiarowe oraz liczne nowe wątki, które znakomicie rozwijają fabułę produkcji. W ostatnim czasie scenarzyści stawiają na prawdziwie dramatyczne wątki, które bardzo mocno wpływają na emocje widzów. Tym razem przyszła pora na pedofila, który uderzy w zdawałoby się najspokojniejszej lokacji w serialu.

W "M jak miłość" pojawi się pedofil

Grabina jest miejscem, które wszystkim fanom serialu kojarzy się z ciepłem rodzinnego domu oraz spokojem tradycyjnej polskiej wsi. Czas tam zdaje się płynąć wolniej, a problemy życia w wielkim mieście znikają momentalnie. Wielu bohaterów właśnie tam się udawało by odzyskać spokój i równowagę. Widzieli, że w rodzinnym domu Mostowiaków zawsze będą witani z otwartymi ramionami i nikt nie odmówi im pomocy. Niestety spokój w tym jakże urokliwym miejscu zaburzy pojawienie się pedofila, który za cel obierze sobie dzieci uczęszczające do szkoły w pobliskiej Lipnicy. Pierwsze wzmianki o panoszącym się tam pedofilu padną z ust jednej z zaniepokojonych matek, która zadzwoni na policję i opowie swoją przerażającą historię. Wedle relacji kobiety, jej córka miała być zaatakowana przez mężczyznę pod budynkiem szkoły. Pedofil, obiecując jej prezent, chciał siłą zwabić dziewczynkę do swojego samochodu. Tej jednak udało się uciec. Zgłoszenie zostanie przyjęte przez Sonię oraz Janka, którzy przeprowadzą w szkole odpowiednią pogadankę dla uczniów. Opowiedzą między innymi o niebezpieczeństwach czyhających w Internecie oraz o tym, aby nie rozmawiać z obcymi.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Niestety nie wszyscy wezmą sobie ich porady do serca, ponieważ córka Artura oraz Marysi pozna na internetowym czacie nowego przyjaciela. Będzie nim Antek, który utrzymuje, że szuka nowych przyjaciół, ponieważ właśnie przeprowadził się do Grabiny. Basia nawet nie będzie podejrzewać, że nie rozmawia ze swoim rówieśnikiem, tylko dorosłym mężczyzną, który zaproponuje jej spotkanie. W tym samym czasie w Grabinie pojawi się bandyta Mirek Kowalik, dawny kolega Barta z celi. Dodatkowo mężczyzna będzie zamieszany w porywanie nastolatek. Czyżby to właśnie on był tajemniczym pedofilem terroryzującym okolicę? Tego dowiemy się w nadchodzących odcinkach.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  2. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Wykonuje BARDZO niewdzięczny zawód
  3. Zaskakujące pytanie padło w Milionerach! „Majdan to nie…”
  4. Żona Wiśniewskiego zmieniona przez udział w „Tańcu z gwiazdami”. Tak teraz wygląda
  5. Wstrząsające wyznanie Dody. Przez nowotwór nagle wywieźli go w czarnym worku
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Super Express Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News