Aktorzy i fani M jak Miłość wściekli! Wielka awantura, to może być koniec serialu

Aktorzy i fani M jak Miłość wściekli! Wielka awantura, to może być koniec serialu

Na planie M jak Miłość znowu zawitał skandal. Producenci obiecywali powrót na stałe ukochanej postaci Marty Mostowiak, okazało się, że będzie na planie zaledwie kilka dni. Fani, jak i aktorka czują się oszukani.

Dominika Ostałowska, która odgrywała rolę Marty Mostowiak w ikonicznym już serialu TVP 2 - M jak Miłość miała wrócić na stałe na wizję, ku radościom fanów. W ostatnim wywiadzie dla Faktu, aktora ujawniła, że stacja telewizyjna przychylając się fanom, szykuje "wielki powrót" Marty do serialu. Jednak gdy Dominika pojawiła się na planie filmowym, dowiedziała się jako ostatnia, że spędził tam jedynie kilka dni. Na planie serialu nie brakuje konfliktów. W ostatnim czasie pojawiły się pogłoski o tym, jak scenarzyści i producenci nie szanują pracy starszych aktorów. Światła reflektorów kierują wyłącznie na nowe wątki tych młodszych. Owe oskarżenia padły między innymi ze strony Olgi Frycz i Kacpra Kuszewskiego. Obaj aktorzy niedawno pożegnali się z serialem. W kłótnię wdały się także Anna Mucha i Katarzyna Cichopek. Gwiazdy narzekają na złe warunki pracy na planie, jak również puste słowa ze strony produkcyjnej.

M jak Miłość: aktorzy i fani są wściekli

- Dowiedziała się, że po burzy mózgów nie ma szans na stałe miejsce w obsadzie. Wcześniej zwodzono ją, że wróci do serialu. Ściągnięto ją na kilka odcinków tylko do nagrania rodzinnego wydarzenia, w którym była tłem. Scenarzyści stawiają bowiem na wątki z młodszymi aktorami - opowiada o całej sprawie Doroty Ostałowskiej, informator Faktu. Fani nie szczędzą w krytyce na facebookowym fanpage'u. - Prosimy o podanie i zajęcie stanowiska w tej sprawie. Prosimy o szacunek względem fanów aktorki - komentują internauci. - Wszystko świetnie i pięknie, tylko brakuje Mostowiaków na których serial się opierał. Mimo nowych postaci i wątków, mnie brakuje Gosi, Marty i niedługo Marka. To oni stworzyli ten serial i ich postacie powinny pozostać. (...) Serial był o wiele lepszy kiedy akcja toczyła się wokół rdzennych postaci i wsi - napisała jeden z widzów serialu. Biorą pod uwagę niespełnione obietnice ze strony serialu M jak Miłość, narzekania gwiazd i oburzenie fanów nikogo nie dziwi. Serial po raz kolejny pokazuje się od najgorszej strony. Pytanie, czy nowe wątki z młodymi aktorami wystarczą, by podwyższyć oglądalność serialu?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Aktorki M jak Miłość walczą ze sobą na planie! „Jest zawiść, zazdrość”
  2. Widzowie w szoku! Z hitowego show TVN WYRZUCONO dwie uczestniczki
  3. Ten zwierzak dokonał cudu! Ludziom się nie udawało
  4. Polska piosenkarka zlinczowana! Wszystko przez zdjęcie z córką
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News