Ostatnia wola Kingi w M jak Miłość. Wiadomo, kto zostanie z jej dziećmi po jej śmierci

Ostatnia wola Kingi w M jak Miłość. Wiadomo, kto zostanie z jej dziećmi po jej śmierci Źródło: screen/youtube/TVP VOD

"M jak miłość" jako czołowa produkcja Telewizji Polskiej bezustannie musi zaskakiwać swoich fanów, by wyniki oglądalności wciąż prezentowały się imponująco. Teraz jedna posunęli się do czegoś niewiarygodnego - zdradzono ostatnią wolę uwielbianej przez widzów Kingi. Wiadomo już, kto zaopiekuje się dziećmi, po jej śmierci. 

"M jak miłość" nie przestaje zaskakiwać swoich fanów już od blisko 19 lat. Od początku produkcja kreowana była na hitowy serial TVP i rzeczywiście tak się stało, bo do tej pory stanowi jego wizytówkę. Każdy odcinek oglądany jest przez miliony Polaków, co generuje gigantyczną oglądalność i przynosi stacji kolosalne zyski. Twórcy starać się jednak muszą, by ciągle podsycać ciekawość widzów i zaskakiwać ich rozwinięciami poszczególnych wątków. By zrealizować te cele, do obsady ciągle zapraszani są nowi aktorzy, pojawiają się kolejne historie i nagłe zwroty akcji, a teraz "M jak miłość" przygotowało coś niezwykłego. Na jaw wyjdzie ostatnia wola Kingi Zduńskiej i stanie się jasne, kto zaopiekuje się dziećmi po jej śmierci.

Kinga z "M jak miłość" czuje się coraz gorzej i zaczyna się bać

Piotrek i Kinga Zduńscy to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych par "Ma jak miłość", którą przez wszystkie lata pokochały miliony Polaków. Od dłuższego czasu starali się o dziecko, nie spodziewali się jednak, że bohaterka zajdzie w bliźniaczą ciążę. Wraz z nią pojawią się także niepokojące symptomy - bóle, zamroczenia, skoki ciśnienia, a nawet omdlenia. Lekarz jest przekonany, że sytuacja jest poważna, a Kinga musi bardzo na siebie uważać, jej życiu zagrażać bowiem może bardzo poważne niebezpieczeństwo. W 1423 odcinku "M jak miłość" do przewidywanego terminu porodu pozostanie jedynie kilka dni, a bohaterka zacznie panikować. O pomoc w trudnej sytuacji jak zawsze poprosi swoją najlepszą przyjaciółkę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kto zajmie się dziećmi po śmierci Kingi Zduńskiej?

Magda wie, że z Kingą nie jest dobrze, a stan jej zdrowia się pogarsza, bez wahania więc zgodzi się na spotkanie, lecz nie spodziewa się tego, co usłyszy. Zduńska, przeczuwając, że coś jest nie tak, wyjawi Chodakowskiej swoją ostatnią wolę, w razie, gdyby przy porodzie doszło do najgorszego. Okazuje się, że po śmierci Kingi, to Magda ma zaopiekować się jej dziećmi, miejmy jednak nadzieję, że ten straszny scenariusz się nie sprawdzi, a poród przebiegnie bez zastrzeżeń. Widzowie również spodziewać się mogą niespodzianki, Piotrek bowiem przygotuje dla Kingi wyjątkową randkę, która wywoła u niej takie emocje, że bohaterka zacznie przedwcześnie rodzić.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Edyta Górniak poroniła? Gwiazda wyjawiła długo skrywany sekret
  2. Gdzie mieszka Kinga Rusin? Luksusowy apartament gwiazdy zachwyca!
  3. ZARA: klienci w panice, trwa gigantyczna wyprzedaż
  4. Te kobiety zginęły tragicznie na własnym weselu. Wstrząsające historie
  5. Nazwał Pawłowicz „zwierzęciem”. Natychmiastowa reakcja Ziobry
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Super Express Następny artykuł