Lekarze zrobili, co mogli. Uwielbiany bohater "M jak miłość" operowany na mózgu

Lekarze zrobili, co mogli. Uwielbiany bohater "M jak miłość" operowany na mózgu Źródło: screen vod.tvp.pl

"M jak miłość" ma przed swoimi fanami kolejne emocjonujące wątki, a jeden z nich dotyczy operacji na mózgu jednego z bohaterów. Lekarze dadzą z siebie wszystko.

"M jak miłość" mimo wielu lat emisji nadal pozostaje jednym z najpopularniejszych polskich seriali i prawdziwym hitem stacji TVP. Nie da się ukryć, że produkcja przeszła przez ten czas gruntowne zmiany w swojej formie, która aktualnie nie przypadła wszystkim widzom do gustu. Jednak dla fanów mocnych wrażeń scenarzyści przygotowali wątek godny uwagi.

Bohater "M jak miłość" przejdzie operację na mózgu

Ostatnie wydarzenia, skupione wokół postaci Magdy odgrywanej przez Annę Muchę, nie dają spokoju wielu widzom. Przede wszystkim do obsady serialu wrócił po wielu latach Marcin Bosak grający Kamila, który na początku swojej przygody z serialem dał się poznać jako prawdziwy lekkoduch. Jego początkowy związek z Magdą pełen był wybojów i ostatecznie nie przetrwał, ale teraz Kamil stojąc twarzą w twarz ze śmiercią zrozumiał, na kim tak naprawdę mu zależy.

Z tego też powodu zdecydował się na powrót zza granicy i walkę o serce swojej ukochanej. Niestety Magda zaręczona jest z Arturem. Sytuacja, w której Magda niemal straciła swoje życie przez narkotyki tylko wzmocniła ich więź. Mimo wszystko Kamil nie zamierza się poddać, ponieważ wie, że nie zostało mu zbyt dużo czasu.

Dlatego też bohater zdecyduje się na operację, która ma uratować jego życie. Lekarze dadzą z siebie wszystko i zabieg ostatecznie zakończy się sukcesem, jednak nie oznacza to szczęśliwego zakończenia dla samego Kamila. W 1449 odcinku, kiedy bohater wybudzi się ze śpiączki, da jasno znać Arturowi, że nie zamierza mu oddać Magdy.

 - Zrozumiałem, co jest najważniejsze i lojalnie cię ostrzegam, że zrobię wszystko, żeby odzyskać Magdę - powie Kamil.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Dzięki za szczerość, ale pozwól, że odwdzięczę ci się tym samym. Zrobię wszystko, by ci się to nie udało - dopowie Artur.

Niestety jego lekarz nie będzie miał dobrych wieści i stwierdzi wprost, że przed Kamilem mimo operacji nie pozostało wiele lat życia i zasugeruje, aby ten nie odkładał marzeń na później.

 - To cholerstwo lubi wracać - stwierdzi lekarz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znany reżyser. Przyszedł do szpitala z bólem nogi, ale już z niego nie wyszedł. Ta śmierć wstrząsnęła wszystkimi!
  2. Co się dzieje z Aleksandrą Kwaśniewską? Córka prezydenta ma już DOŚĆ. Posunęła się nawet do TEGO! Nie uwierzycie, co zrobiła
  3. Koszmarna tragedia. Kultowa legenda polskiej muzyki nie żyje, przegrała z rakiem
  4. To już oficjalne! Rodzice dostaną nie tylko 500 plus. Dodatkowe kilkaset złotych na bardzo prostych warunkach
  5. Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. inf o rozwodzie Kate i Williama
  6. Pilne informacje Polsatu! Płonie jedna z najsłynniejszych polskich restauracji

 

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News