Widzowie "M jak miłość" są przerażeni. Do bohaterki zadzwonił telefon z najgorszą możliwą wiadomością

Widzowie "M jak miłość" są przerażeni. Do bohaterki zadzwonił telefon z najgorszą możliwą wiadomością Źródło: Screenshot/TVP

"M jak miłość" nie pozwoli odetchnąć swoim miłośnikom ani na chwilę wytchnienia. Jedna z bohaterek otrzyma potworną informację. Widzowie będą przerażeni.

Serial "M jak miłość" zebrał grono stałych widzów dzięki wielu nieprzewidywalnym akcjom, które co jakiś czas zakłócają spokojne życie bohaterów. Fani serialu doskonale wiedzą, że spokój żadnej postaci nie trwa długo. Tak samo będzie im tym razem. Pozorna stabilizacja zostanie zburzona przez telefon, jaki odbierze jedna z ulubionych postaci. To, co usłyszy, będzie bardzo złą wróżbą.

Druzgoczący zwrot akcji w "M jak miłość". Bohaterka będzie przerażona

Przez chwilę mogłoby się wydawać, że wszystkie trudności Iza i Marcin zostawili za sobą. Udało im się uspokoić, a żadne nowe przeszkody nie pojawiły się na ich drodze. Widzowie z ulgą obserwowali, jak para stopniowo dochodzi do siebie po mrożących krew w żyłach kontaktach z psychopatycznym Arturem i trzymali kciuki za ich powodzenie.

Sielanka zostanie zachwiana podczas jednej z wizyt, jaką zakochani złożą u Barbary. Cała trójka chciała spędzić czas na pogawędkach i piciu herbaty, jednak spotkanie szybko zmieni się w okropny dramat. Kobieta będzie miała jeszcze jednego gościa, Kisielową, która przyjdzie poinformować o śmierci Roberta. 

Tak dramatyczna informacja sprawi, że para postanowi wyjść, aby nie przeszkadzać zrozpaczonym kobietom. Zostaną tam jednak dłużej, niż zamierzali. Wszystko przez telefon, który zadzwoni tuż przed ich wyjściem. To, co przekaże rozmówca, będzie prawdziwym szokiem dla bohaterki M jak miłość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Telefon zmieni spokojne życie w koszmar. Rozmówca poważnie zaniepokoi jedną z bohaterek

Telefon odbierze Iza i to, co usłyszy w słuchawce sprawi, że kobieta będzie przerażona. Okaże się, że zadzwonił do niej mężczyzna, z którym już nigdy nie chciała mieć nic wspólnego.

- Iza? Tu Józef Skalski, wujek Artura i twój, moje dziecko - przedstawi się dzwoniący.

Ton Skalskiego wyda się kobiecie bardzo groźny, ale i bez tego byłaby bardzo poruszona kontaktem z nim. Przerażona kobieta będzie się gorączkowo zastanawiać, czego kolejny szaleniec może od niej chcieć.

Marcin spróbuje pocieszyć swoją ukochaną, jednak na próżno. Telefon od wuja chorego psychicznie Artura sprawi, że jego partnerka będzie roztrzęsiona. Widzowie będą mogli zobaczyć całą scenę już w 1441 odcinku "M jak miłość", którego premiera odbędzie się już we wtorek 30 maja o godzinie 20:55 na antenie TVP 2.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz otwarcie przyznaje, że jest antyfeministką. „Uwielbiam być adorowana”
  2. Ola Kwaśniewska dostawała listy z pogróżkami. „Były tam teksty typu: twój ojciec jest mordercą”
  3. Isabel Marcinkiewicz wcieliła swoje groźby w kierunku byłego męża w życie. "To nie żarty! Machina ruszyła"
  4. Pan Michał bronił się przed złodziejami. Trafił przed sąd, bo "szarpał" napastnika z prętem
  5. Doda ujawniła tajemnicę legendarnego show TVN. "Wszystko to było ustawione"
  6. Media: księżna Kate i książę William są w separacji. To będzie najgłośniejszy rozwód w rodzinie królewskiej?

 

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News