Reklama
Widzowie M jak miłość zdruzgotani. Odeszła czołowa gwiazda
Reklama

Widzowie M jak miłość zdruzgotani. Odeszła czołowa gwiazda

"M jak miłość" w ostatnim czasie odnotowało spadek oglądalności, jednak wciąż uważane jest za flagowy serial Telewizji Polskiej. Teraz jednak produkcja borykać się musi z wieloma problemami, a fanów właśnie zdruzgotała wstrząsająca wiadomość - odszedł uwielbiany przez widzów aktor. 

Reklama

"M jak miłość" przekroczyło niedawno liczbę 1400 odcinków, co producenci głośno nazywali sukcesem stacji. Serial już od osiemnastu lat łączy pokolenia i gromadzi przed telewizorami tysiące fanów, ostatnio jednak pojawiły się informacje, że twórcy mają coraz większe problemy z jego opłacalnością. Teraz na jaw wyszła kolejna wstrząsająca informacja, która z pewnością zasmuci wszystkich fanów serialu TVP. Przez wiele lat telewidzowie zdążyli się przyzwyczaić do obsady produkcji, a tymczasem szykują się poważne zmiany. Okazuje się, że jeden z ulubionych aktorów zamierza na stałe opuścić ekipę "M jak miłość" i wciąż nie wiadomo, kto zajmie jego miejsce.

Reklama

Uwielbiany aktor odchodzi z "M jak miłość"

Przez wiele lat widzowie przyzwyczaili się, że w postać Łukasza Wojciechowskiego, syna Marty wcielał się Adrian Żuchewicz. Aktor zdecydował się jednak po ośmiu latach współpracy z TVP zrezygnować ze swojej roli, a powody jego decyzji wciąż nie są znane. Co prawda przez ostatnie lata postać przebywała wraz ze swoją dziewczyną Kamilą w Kolumbii i widzowie nie wiedzieli, co dokładnie się z parą dzieje, teraz jednak wrócić ma całkowicie odmieniony. Okazuje się, że już w najbliższym czasie wątek Łukasza Wojciechowskiego powróci na ekrany, jednak producenci serialu wciąż nie chcą zdradzić fanom, który aktor zajmie jego miejsce. Okładkę ostatniego "Świata Seriali" zdobiło zdjęcie Dominiki Ostałowskiej oraz innego młodego aktora, którego nazwisko nie jest jednak znane. Czy to on będzie nowym synem Marty?

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Reklama

Co będzie w następnych odcinkach "M jak miłość"?

Łukasz ma wrócić do serialu "M jak miłość" już na początku roku 2019, jednak wraz z jego pojawieniem się dojdzie również do wielu kontrowersji i problemów. Słyszy się głosy o narkotykach, długach oraz groźbach śmierci, a wszystko to dotknie również matkę chłopaka, Martę. Widzowie będą również świadkami rozmowy telefonicznej kobiety z Andrzejem Budzyńskim, który dopiero teraz odkryje, że jego była żona mieszka wraz z córką Anią w Berlinie. Na jaw wyjdzie także to, że Łukasza prawdopodobnie z nimi nie ma, lecz nikt nie będzie chciał ujawnić żadnych szczegółów tajemniczej sprawy. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Bez niego Avengersi będą niczym! Nie żyje czołowa postać Marvela
  2. Gwiazda „Top Model” właśnie została zmieszana z błotem! Skandaliczne słowa
  3. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Jak je uszczęśliwić?
  4. Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
  5. Jackowski o zmierzającej do Ziemi asteroidzie. Za parę dni będzie blisko nas
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?