m jak milosc_popo
tvp2/M jak Miłość
Anna Maria Guziewska - 30 Listopada 2018

Fani M jak miłość są załamani. Kolejna uwielbiana postać opuszcza serial

"M jak Miłość" zdaje się ostatnio zasypywać swoich fanów mało entuzjastycznymi informacjami. Kontrowersje na planie, jakie miały wyjawić gwiazdy, z pewnością odbiły się na wizerunku produkcji. Teraz okazuje się, że odchodzi kolejna gwiazda.

"M jak Miłość" jest jednym z najchętniej oglądanych seriali Telewizji Polskiej. Na antenie, od 2000 roku, sporo się wydarzyło. Tytuł otworzył drzwi do kariery wielu kluczowym dziś aktorom. Nierzadko sami producenci stawali w niewygodnej atmosferze skandalu. Potwierdziły się informacje o zakończeniu współpracy z serialowym Jackiem Mrozowskim.

Jacek zniknie z ekranu. Co się wydarzyło na planie "M jak Miłość"?

Niedawno wszystkie gwiazdy współpracujące przez osiemnaście lat z tytułem świętowały urodziny serialu. Gdy zmarł Witold Pyrkosz, wiele osób zastanawiało się, w jaki sposób scenarzyści rozwiążą jego losy. Później pożegnał się z produkcją Kacper Kuszewski. Okazuje się, że Jan Wieczorkowski, odtwarzający rolę Jacka Mrozowskiego także zniknie z małego ekranu. Podobnie do poprzednich "wielkich pożegnań", scenarzyści tym razem znów napiszą, że mężczyzna musi zmienić swoje plany zawodowe. - Mężczyzna najpewniej wyjedzie za granicę i nie zobaczymy go więcej na ekranie - powiedziała osoba z produkcji "Super Expressowi". Nie wiadomo jednak, jaka była przyczyna decyzji aktora. Zaangażowany w wiele produkcji mężczyzna mógł być zmęczony grą w telenoweli. Być może na artystę czekają nowe wyzwania zawodowe, które pokrzyżowałyby mu plany. Odejście aktora będzie jednak dość szybkie, zabraknie go już w najbliższych odcinkach. Zmartwiona Agnieszka wyżali się Joasi, że jej związek nie przetrwał.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
ranczo"Ranczo": Największe dramaty gwiazd serialu. Prawdziwe problemy aktorówCzytaj dalej

Jan Wieczorkowski - sylwetka

Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Jeszcze będąc studentem odtwarzał epizodyczne role w polskich produkcjach telewizyjnych i filmowych. Największą popularność przyniosła mu jednak rola w telenoweli "Klan". Tam wcielił się w postać Michała Chojnickiego, którą odtwarzał do 2004 roku. Znany jest także z produkcji: "U Pana Boga za piecem", "Fala zbrodni", "Szpilki na Giewoncie" czy "O mnie się nie martw". Do ekipy serialu "M jak Miłość" dołączył w 2016 roku. Tam zagrał Jacka Mrozowskiego, który związał się z Agnieszką. Być może to właśnie nowy rozdział w życiu kobiety stał się powodem do zmiany w scenariuszu i odejściu aktora. Entuzjaści talentu Wieczorkowskiego zmartwieni są decyzją o opuszczeniu kultowego tytułu Telewizyjnej Dwójki.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Słynny aktor seriali TVP prosił o modlitwę. Niestety, nie udało się
  2. Aktorka hitowego serialu na TVP na dnie. Zamknęli ją w szpitalu
  3. Piękna aktorka kultowego serialu TVP popełniła samobójstwo. Wstrząsająca śmierć
  4. Znaki zodiaku i ich największe zalety. Jakie ma Twój?
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
 
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News