Fani M jak Miłość zawiedzeni jak nigdy. W ulubioną postać wcieli się inny aktor

Fani M jak Miłość zawiedzeni jak nigdy. W ulubioną postać wcieli się inny aktor Źródło: screen Widz Yotuba -TOMSON

"M jak Miłość" zaskoczy swoich widzów wielką zmianą. Znana i lubiana postać przejdzie poważną metamorfozę - wcieli się w nią zupełnie nowy aktor. Czego mogą spodziewać się fani? Czy zaakceptują tak dużą roszadę?

Nowość w "M jak Miłość". Jedną z barwniejszych postaci serialu przejmuje nowy aktor. Poprzednia gwiazda zrezygnowała z dalszego grania w serialu, przez co produkcja postawiona została przed ciężką decyzją. Czy podjęli tą słuszną?

Łukasza w "M jak Miłość" przejmuje Jakub Józefowicz

Chodzi o Łukasza Wojciechowskiego, mężczyznę mającego coraz większe problemy z bliskimi i prawem. Do tej pory grał go Adrian Żuchewicz, dla którego "M jak Miłość" było czymś więcej niż tylko serialem. Określenie "drugie życie" nie jest na wyrost - 27-latek rozpoczynał swoją przygodę na planie produkcji już w 2000 roku! Dorastał więc na oczach Polski, również w serialowej roli. Serialowy Łukasz grany przez Żuchewicza jest ciekawą postacią. Syn Marty (granej przez Dominikę Ostałowską) popadł w niemałe tarapaty. Wszystko za sprawą wejścia w świat narkotyków, które zyskuje z szemranego towarzystwa z zagranicy. W zapowiedzi 1417 odcinka w serwisie Superseriale.se.pl czytamy, że jego problemami zajmie się prawnik Andrzej Budzyński, który przygarnie chłopaka pod swój dach. Mama Łukasza jest zrozpaczona, ale nie może wiele zrobić. Syn oddala się od niej, nie pomagają mu też komentarze ojca, który bez zająknięcia wypomina mu narkotyki i kontakty z dilerami. W takim momencie rolę Łukasza przejmuje nowy aktor. To Jakub Józefowicz, kojarzony w świecie aktorstwa głównie za sprawą nazwiska. Jest bowiem synem Janusza Józefowicza, znanego z kierowania słynnym Teatrem Buffo w Warszawie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Rodzina nie zdaje sobie sprawy z dragów. Łukasz oszukuje, kłamie, ale ma później wielkie wyrzuty sumienia. Zanim rozpocznie nowe życie musi spłacić dług. To koło zamknięte - powiedział nowy aktor, wcielający się w rolę Łukasza Wojciechowskiego. Przed serialowym Łukaszem bardzo trudne chwile. Pętla się zaciska - złamał już wiele paragrafów. Czy zdoła wyjść z tej sytuacji, czy wykaraska się z problemów? Czy wsparcie udzielone przez prawnika okaże się wystarczające? Odpowiedź na te pytania dadzą najbliższe odcinki serialu.Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda M jak Miłość zmartwiła wszystkich. „Straszą mnie, że nie będę mogła chodzić”
  2. Gwiazda „M jak Miłość” wystąpiła w DDTVN. „Brzydka i głupiutka”, wylało się morze hejtu
  3. Barbara Kurdej-Szatan ma nawrót choroby! Wyniki badań są niepokojące
  4. Pola Raksa ukrzyżowana i zgwałcona. Dramatyczne sceny aktorki
  5. Fani „M jak Miłość” wstrzymali oddech. Tragiczny wypadek uwielbianej postaci
Następny artykuł