Cios dla fanów "M jak Miłość". Niezrozumiała decyzja TVP

Cios dla fanów "M jak Miłość". Niezrozumiała decyzja TVP Źródło: fot. facebook.com/mjakmilosc

Telewizja Polska podjęła niezrozumiałą decyzję, która podzieli widzów. Szczególnie wściekli będą fani popularnego serialu "M jak Miłość". Już niebawem zostaną oni pozbawieni swojej ulubionej rozrywki.

W TVP podjęto zaskakującą decyzję. Zbliżająca się wielkimi krokami majówka będzie nie tylko powodem do odpoczynku i spędzenia czasu z rodziną, ale także rozpaczy fanów serialu "M jak Miłość". Producenci zadecydowali bowiem, że w tych dniach, chociaż przypadają one na dni emisji serialu, nie zostaną wyemitowane nowe odcinki. Epizody 1370. i 1371. obejrzeć można będzie dopiero tydzień później.

Cios dla fanów "M jak Miłość"

Serial jest niezwykle popularny. Każdy odcinek gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Emitowany od poniedziałku do środy o godzinie 20.50 serial budzi dużą sympatię widzów. Utożsamiają się oni z postaciami, chętnie śledzą ich losy i często nie mogą doczekać się, by poznać kolejne przygody bohaterów. Tymczasem w dniach 1. i 2. maja, kiedy powinien być wyemitowany serial, widzowie nie będą mogli cieszyć się kolejnymi przygodami ulubionych postaci. Aż tygodniowa przerwa przed kolejnymi odcinkami może wywołać frustrację wielu fanów.

To nie koniec złych wiadomości

Zwyczajowo TVP nadaje seriale w okresie od września do czerwca, zaś w okresie wakacyjnym przypomina starsze odcinki. W tym roku jednak będzie inaczej. Emisja premierowych odcinków skończy się znacznie wcześniej niż zwykle, bo już 29 maja 2018 roku. Co jest powodem tak radykalnej decyzji? Wszystko wskazuje na to, że chodzi o mundial 2018, na którym zagrają polscy piłkarze. Jak się okazuje, dla kierowanej przez Jacka Kurskiego telewizji publicznej mecze są ważniejsze od serialu obyczajowego. 19. sezon perypetii rodziny Mostowiaków będziemy mogli oglądać dopiero od końca sierpnia 2018 roku. Do tego czasu fani serialu będą musieli aż przez 4 miesiące zadowalać się powtórkami. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Taniec z Gwiazdami znika z Polsatu. O co chodzi?
  2. Nie żyje aktor serialu Ranczo. Nagła i wstrząsająca śmierć
  3. Kożuchowska szczerze o gwałcie na planie serialu. "Jest wina, musi być kara"
  4. YouTuber chciał wystrzelić bułkę czosnkową w kosmos
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News