Nieznane dotąd zdjęcie nieżyjącego gwiazdora „M jak miłość” w sieci. Ten widok rozrywa serce

Nieznane dotąd zdjęcie nieżyjącego gwiazdora „M jak miłość” w sieci. Ten widok rozrywa serce Źródło: yt/TVP

"M jak miłość" do dziś cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Serial doczekał się ponad tysiąca odcinków i z pewnością możemy spodziewać się ekranizacji dalszych losów rodziny Mostowiaków. W sieci pojawiło się zdjęcie jednego z aktorów związanych przez lata z serialem. To, rozrywa serce.

"M jak miłość powstało w 2000 roku i niemal od samego początku cieszyło się zainteresowaniem widzów. Był to jeden z pierwszych seriali obyczajowych w naszym kraju, który przyjął się na tyle dobrze, że jego kolejne odcinki nagrywane są do dzisiaj, a oglądalność wciąż nie spada. Nie zanosi się na to, by w najbliższym czasie miało dojść do zmian w tej kwestii.

Przez niemal dziewiętnaście lat emisji w serialu wystąpiło w nim wielu aktorów znanych z polskich filmów. Część może się poszczycić wielką sławą właśnie dzięki występom w serialu produkcji Telewizji Polskiej, inni po latach zrezygnowali z dalszej gry. Jedna z postaci zniknęła z serialu z powodu śmierci mężczyzny, który wcielał się w rolę przez kilka lat. Niedawno ukazało się zdjęcie aktora z dawnych czasów.

M jak miłość wciąż cieszy się popularnością

W serialu wystąpiło wielu znanych aktorów i aktorek. Wśród nich znaleźli się między innymi Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Cichopek i Teresa Lipowska. Niektórzy dopiero rozpoczynali swoją karierę aktorską, inni zaczynali swoją przygodę ze znanym serialem już jako doświadczeni aktorzy. 

Wśród osób, które cieszyły się sławą, był Mariusz Sabiniewicz. Mężczyzna był absolwentem Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi, gdzie miał okazję poznać wybitnych aktorów, którzy pojawiają się w wielu filmach do dziś. Sabiniewicz był jednym z tych, którzy znaleźli uznanie w oczach scenarzystów serialu TVP

Przez lata wcielał się w rolę Norberta Wojciechowskiego, partnera życiowego Marty Mostowiak. Mężczyzna zmarł w 2007 roku po przegranej walce z rakiem trzustki. Scenarzyści musieli poradzić sobie z utratą ważnego bohatera, dlatego postanowili, że Norbert Wojciechowski uda się w delegację do Stanów Zjednoczonych, gdzie zginie w wypadku.

Stare zdjęcie gwiazdy "M jak miłość"

Po latach ukazało się bardzo stare zdjęcie znanego aktora z czasów jego studiów. Z internautami podzielił się nim Piotr Polk, wieloletni przyjaciel zmarłego artysty. Mężczyzna opublikował na Instagramie fotografię przedstawiającą studentów uczelni. Wielu z nich po latach zrobiło niesamowitą karierę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- A teraz, kto jest kim? Od prawej na dole: Prof. Brudz, prof. Machulski, prof. Malajkat. Następnie od lewej na górze: H. Wrycza, K. Pawlak, M. Sabiniewicz, J. Zbiróg, P. Siejka, P. Polk, M. Bogdańska, T. Kozłowicz, C. Pazura! Taki team! - pisze na swoim Instagramie Piotr Polk, dzieląc się fantastycznym zdjęciem z dawnych lat. Wyjątkowo przypadło ono do gustu wszystkim fanom aktora.

(fot. Instagram)

  1. Polski gwiazdor zaśpiewa na pogrzebie Czerwińskiej! Fani pospadali z krzeseł, gdy zobaczyli nazwisko!
  2. Najprzystojniejszy aktor "M jak Miłość" odchodzi z serialu! Dzisiejsza informacja wstrząsnęła fanami
  3. Najważniejsze słowa Wałęsy od lat. Właśnie pogrążył wielu ludzi, wielkie fałszerstwo ujawnione
  4. Piotr Żyła postawiony pod ścianą przez Justynę. Bezczelność maksymalna
  5. Miliony ludzi mówi, że jest zjawiskowo piękna. Wygląda jak Godlewska

źródło: Super Express

Następny artykuł