Wstrząsające sceny w "M jak miłość". Najpierw tragedia, potem awantura

Wstrząsające sceny w "M jak miłość". Najpierw tragedia, potem awantura Źródło: Screenshot z youtube.com/TVPVOD

"M jak miłość" po raz kolejny zaskoczy widzów nieoczekiwanym zwrotem akcji. Tym razem będzie naprawdę ciekawie, bowiem po długim pobycie w szpitalu do domu powróci Magda, która zostanie mile przywitana przez Andrzeja i Łukasza. Następnie mężczyźni będą się awanturować. Dojdzie między nimi do naprawdę ostrej wymiany zdań.

"M jak miłość" zawita z nowymi, nieoczekiwanymi zmianami fabularnymi. Łukasz i Andrzej pokłócą się, czego dawno nie było w serialu. Andrzej da wyraźnie do zrozumienia Łukaszowi, że, choć jest mile widziany w domu, to jednak będzie bacznie obserwował każdy jego ruch.

W serialu M jak miłość dojdzie do awantury, której nikt się nie spodziewał

W kolejnym, 1442 odcinku serialu Magda, która od kilku odcinków przebywa w szpitalu, w końcu wróci do domu, co oczywiście bardzo ucieszy Andrzeja.

Łukasz od samego początku przyjął Magdę niezwykle ciepło. Najwyraźniej ma spore wyrzuty sumienia, bowiem to właśnie prawdopodobnie przez niego Magda wymagała hospitalizacji, leżąc przez wiele tygodni w ciężkim stanie. Gdy tylko Magda pokazała się u progu radośnie podskoczył, a następnie zaprezentował to, co dla niej przygotował. Zrobił dla niej naleśniki, których widok wywarł na Magdzie bardzo pozytywne wrażenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Andrzej widząc to również zdawał się być szczęśliwy z powodu gestu Łukasza. Po chwili postanowił jednak poprosić go na rozmowę "w cztery oczy", podczas której dał mu jasno do zrozumienia, że nieustannie zwraca na niego uwagę i nie spuści go z oka. Nie ufa już Łukaszowi, który jest dilerem narkotykowym, o czym Andrzej dobrze wie. To właśnie przez jego pomyłkę najprawdopodobniej Magda cierpiała, choć póki co mężczyzna nie jest jeszcze pewien, czy jego przybrany syn rzeczywiście jest odpowiedzialny za to, co przytrafiło się Magdzie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa zdradza, jak naprawdę wygląda jej życie z Lechem. „Nie jest i nie było lekko”
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Widać, jaka jest szczęśliwa
  3. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach
  4. Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej z kochanką. Sceny, jak z "50 twarzy Greya"
  5. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  6. 17 lat temu zmarł najśmieszniejszy aktor "Kiepskich". Dziś prawie nikt nie wie, gdzie jest grób artysty

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News