Wstrząsające ustalenia prokuratury ws. morderstwa bohatera "M jak miłość". Fani serialu w szoku

Wstrząsające ustalenia prokuratury ws. morderstwa bohatera "M jak miłość". Fani serialu w szoku Źródło: TVP VOD

M jak Miłość wywołało ostatnio u widzów wielkie emocje, gdy ci dowiedzieli się, że jeden z bohaterów serialu zostanie brutalnie zamordowany. Najbliższe odcinki pokażą widzom szczegóły tej drastycznej zbrodni. Fani produkcji z pewnością będą w wielkim szoku!

M jak Miłość należy do najchętniej oglądanych seriali obyczajowych w Polsce. Telewidzowie chętnie interesują się losami mieszkańców serialowej Grabiny, dlatego produkcja nadal cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Oznacza to, że wiele osób przejmuje się również losami bohaterów znanego serialu stworzonego kilkanaście lat temu przez Telewizję Polską.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że przerażającą śmierć poniesie jeden z ważnych bohaterów, w związku z czym dojdzie do bardzo ważnych wydarzeń dotyczących fabuły. Wygląda na to, że już niebawem widzowie będą mogli na własne oczy przekonać się, czy w serialu wydarzy się coś, z czym nie mieli do czynienia przez wiele lat. Wiele wskazuje na to, że taka historia będzie miała miejsce po raz pierwszy.

M jak Miłość znów zaskoczy widzów. Śmierć bohatera i śledztwo na ekranie

Kilka dni temu poznaliśmy prawdę na temat nadchodzących wydarzeń w M jak Miłość. Wiemy już, że w trakcie pracy śmierć poniesie Robert Wroński (w tej roli Filip Gurłacz), który zostanie brutalnie zamordowany. Jak dotąd nie wiemy, kto będzie odpowiadał za śmierć policjanta.

Sprawą błyskawicznie zajmą się jego współpracownicy, czyli Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik). Stwierdzą oni, że postarają się za wszelką cenę poznać prawdę dotyczącą morderstwa swojego kolegi. Co ważne, Wroński zginął podczas badania sprawy pedofila. W jednym z pobliskich lasów odnaleziono jego ślady, w związku z czym funkcjonariusz postanowił sam udać się na miejsce.

Nie przewidział jednak, że w czasie wykonywania działań mogą czekać go różne niebezpieczeństwa. Mężczyzna nie zapewnił sobie wsparcia ze strony innych policjantów, w związku z czym został zamordowany.

M jak Miłość przedstawi makabryczną sprawę morderstwa

Znajomi zmarłego podejrzewają, że jego śmierć mogła być spowodowana jego problemami osobistymi. Mężczyzna miał kochankę, która była mężatką. Pojawiły się spekulacje, że to oszukiwany mężczyzna dowiedział się o zdradach żony i postanowił samodzielnie wymierzyć sprawiedliwość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazuje się, że policjanci oraz prokuratura zaczęli już nabierać własnych podejrzeń co do powodów morderstwa. Jedni zaczęli uważać, że do wszystkiego doszło po kłótni z mężem kochanki, inni uważają, że funkcjonariusza na służbie zamordował pedofil, który nie został nadal ujęty. Pewne jest jedynie to, że potrzebne jest jak najszybsze działanie, by uniknąć kolejnych ofiar.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobiety lepiły się do Zbigniewa Wodeckiego jak muchy! Ale to właśnie ona była jego największą miłością
  2. Cała prawda o mężu Magdy Gessler! Opadnie wam szczęka, jak dowiecie się, gdzie mieszka!
  3. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"
  4. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  5. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  6. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News