Miłosny czworokąt w "M jak miłość". Czy przez to odwołają ślub?

Miłosny czworokąt w "M jak miłość". Czy przez to odwołają ślub? Źródło: Facebook/M jak Miłość

M jak Miłość ciągle trzyma swoich fanów w napięciu. Relacje bohaterów skomplikowały się ostatnio tak bardzo, że powstał "miłosny czworokąt". Trudno przewidzieć, jak potoczą się ich dalsze losy. Być może planowany od dawna ślub zostanie odwołany.

M jak Miłość wciąż budzi ogromne emocje widzów. Wszystko za sprawą wzajemnych relacji bohaterów, które bardzo się ostatnio skomplikowały. Można śmiało mówić o "miłosnym czworokącie". Trudno przewidzieć, jak potoczą się dalsze losy Uli i Bartka oraz Janka i Soni. 

Wszystko zaczęło się wiele miesięcy temu, kiedy Ula (Iga Krefft) bez pamięci zakochała się w policjancie Janku (Tomáš Kollárik), który został oddelegowany do służby w okolicznej komendzie policji. Para planowała ślub, gdy na horyzoncie pojawił się były kryminalista Bartek (Arkadiusz Smoleński). Ula Mostowiak zupełnie straciła dla niego głowę i to teraz on jest jej narzeczonym. Ostatnio coraz częściej pojawiają się przypuszczenia, że do planowanego ślubu nie dojdzie.

Miłosny czworokąt w M jak Miłość. Nie wiadomo, jak potoczą się losy bohaterów

Fani serialu M jak Miłość w napięciu śledzą losy swoich ulubionych bohaterów. Policjant Janek przechodził bardzo dramatyczne chwile po rozstaniu z Ulą. Młody mężczyzna był do tego stopnia załamany, że targnął się nawet na swoje życie. Z pomocą przyszła mu koleżanka z komendy, Sonia (Barbara Wypych). Wiele wskazywało na to, że Janek znajdzie szczęście u jej boku.

Bartek i Ula zaprosili Sonię i Janka na swój ślub. Pojawiają się jednak wątpliwości. Smutna twarz córki Marka Mostowiaka podczas sylwestrowej zabawy sugerowała, że wciąż myśli ona o dawnym ukochanym. Ostatnio Ula złożyła Jankowi niespodziewaną wizytę w jego mieszkaniu i sprawiała wrażenie, jakby chciała go pocałować. Sonia ma coraz większe wątpliwości, czy Janek - jej obecny chłopak - rzeczywiście przestał kochać Ulę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ślub Uli i Bartka zostanie odwołany? Ciąg dalszy miłosnych perypetii 

Ulubionych bohaterów M jak Miłość czekają bardzo trudne wybory. Wiele wskazuje na to, że Ula będzie miała coraz większe wątpliwości w związku ze zbliżającym się ślubem. Oficjalnym powodem ma być konieczność przełożenia uroczystości na późniejszy termin. Prawdziwym powodem miłosnych rozterek ma być były narzeczony.

Sonia również ma podejrzenia wobec swojej przyjaciółki Uli. W jednym z najbliższych odcinków wyzna Jankowi, że chciałaby być dla niego kiedyś tak ważna, jak poprzednia miłość. Mężczyzna zapewni ją, że nie kocha już byłej narzeczonej. Policjantka nie uwierzy jednak w te deklaracje i będzie bacznie obserwować Ulę i Janka. Widzów TVP czekają w najbliższym czasie ogromne emocje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia aktorka URODZIŁA! Pokazała się w bikini i zszokowała wszystkich!
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News