M jak Miłość powraca po wakacjach na ekrany polskich telewidzów z naprawdę emocjonującymi zwrotami akcji. Jak zapowiadają producenci, w najnowszych odcinkach serialu zostanie poruszony temat choroby psychicznej. Wiemy już, który bohater prawdopodobnie będzie na nią cierpiał.

M jak Miłość od lat przyciąga przed ekrany telewizorów prawdziwe tłumy. Nie zmieniły tego nawet stanowcze oskarżenia, które wobec producentów wysuwały największe gwiazdy serii. Według wersji zdarzeń aktorów, kierownicy planu traktowali ich w bardzo zły sposób, doprowadzając do przemęczenia i psychicznych kryzysów.

M jak Miłość: choroba psychiczna tematem nowych odcinków

Telewizja Polska nie zamierza jednak rezygnować z emisji kultowego serialu. Dla widzów przygotowano za to naprawdę emocjonujące wątki, które zdecydowanie zamieszają w życiu najważniejszych bohaterów.

Po wakacjach kontynuowana będzie przede wszystkim kontrowersyjna historia Mateusza Mostowiaka. Chłopiec zakochał się bowiem w swojej nauczycielce, Justynie, która próbowała w Grabinie ułożyć sobie życie na nowo po traumatycznych przejściach.

Co zaskakujące, uczucie żywione przez Mateusza do kobiety stanie się z czasem całkowicie obsesyjne. Chłopak okaże się najpewniej chory psychicznie i nie będzie potrafił odróżnić rzeczywistości od wyimaginowanej przez siebie fikcji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!

Czy Olga Kalicka odejdzie z M jak Miłość?

Sama Justyna będzie ponoć przestraszona i zmartwiona miłością Mateusza. Najpierw ostrzeże go, że zgłosi sprawę na policję, a potem odbędzie poważną rozmowę z jego ojcem. Żaden z tych zabiegów nie przyniesie ponoć upragnionych skutków, a sama nauczycielka… opuści Grabinę.

Jak spekulują fani, odejście Olgi Kalickiej z obsady serialu nieprzypadkowo zbiega się w czasie z ujawnieniem przez nią swej ciąży. Sama artystka nie potwierdziła jednak tych doniesień, więc wciąż niewykluczone pozostaje, że powróci kiedyś na plan M jak Miłość.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Kozidrak martwi się o byłego męża. Jego choroba spędza jej sen z powiek
  2. Kuriozum! Edyta Górniak wysyła asystentkę do Londynu tylko po… kolację
  3. Gwiazda Top Model w ogniu krytyki. Oskarżenia o plagiat to dopiero początek
  4. Katarzyna Dowbor nie mogła przejść obojętnie! Dramat matki poruszył najtwardsze serca

Czy jesteś fanem serialu "M jak Miłość"?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Dramatyczne wyznania gwiazd! Cierpią na psychiczne choroby