Fani M jak miłość w rozpaczy. Życie uwielbianej bohaterki wisi na włosku

Fani M jak miłość w rozpaczy. Życie uwielbianej bohaterki wisi na włosku Źródło: screen vod.pl

"M jak miłość" w ostatnich odcinkach bogate jest w dramatyczne wątki, które mogą bardzo namieszać w życiu bohaterów serialu. Teraz kolej przyszła na Magdę, w którą wciela się Anna Mucha.

"M jak miłość" trzyma swoich widzów w ciągłym napięciu, dokładając kolejne szokujące wątki do historii swoich bohaterów. Anna Mucha w serialu zadebiutowała wiele lat temu, jednak miała też dosyć długą przerwę od tej produkcji. Teraz scenarzyści przygotowali dla bohaterki Anny Muchy niełatwą sytuację. W jej życiu szykują się naprawdę duże zmiany, które niestety mogą ją wiele kosztować.

"M jak miłość": Magda położy swoje życie na szali

Magda już od dłuższego czasu marzy o posiadaniu dziecka. Podobnie jak jej partner Andrzej. Jednak jedna poważna przeszkoda, która stoi im na drodze do upragnionego potomstwa. Chodzi oczywiście o problemy zdrowotne Magdy, które ciągnął się za nią od dłuższego czasu. Magda będzie pełna nadziei w przeczuciach, że jej kardiolog da jej zielone światło, jeżeli chodzi o zajście w ciążę. Jednak jej entuzjazmu nie będzie podzielał Andrzej, który obawia się, że mógłby stracić swoją ukochaną. - Czuję się dobrze. Zresztą, sam wiesz… I od ponad roku mam naprawdę dobre wyniki! Jeśli się decydować, to tylko teraz… To ostatni moment. Myślę o tym od dawna, dużo czytałam na ten temat, relacje kobiet w mojej sytuacji, które urodziły... To jest możliwe! Wiem, czuję, że mój lekarz da mi zielone światło… - powie Magda.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy serce bohaterki wytrzyma?

Magda oczywiście uda się po poradę do swojego kardiologa, który w tej sprawie bez wątpienia ma decydujące stanowisko. Na szczęście przypuszczenia Magdy się spełnią i doktor wyrazi zgodę na to, aby para zaczęła starać się o dziecko. Niestety mimo aprobaty lekarza i dobrych wyników bohaterki wciąż istnieje szansa, że serce Magdy nie wytrzyma takiego obciążenia. Wielu fanów serialu bez wątpienia będzie obserwować jej dalsze losy, uważnie przyglądając się, czy z Magdą nie dzieje się coś złego. Jednak na to będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ponieważ emisja omawianego odcinka zaplanowana jest na antenie TVP 20 listopada. Jednak zdecydowanie będzie warto poczekać jeszcze te kilka tygodni, aby przekonać się, czy Magdzie uda się spełnić marzenia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polska mega gwiazda nieuleczalnie chora. „Byłam przerażona diagnozą”
  2. Afera po topowym show TVN! Kobiety są wściekłe do granic możliwości
  3. Rok temu na grobie Wodeckiego doszło do czegoś niesamowitego. Czy teraz znów to zobaczymy?
  4. Musieli uśpić starego psa. Przed zastrzykiem zrobili dla niego coś cudownego
  5. Znaki zodiaku zdradzają jak okazujemy MIŁOŚĆ
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News