Przerażające sceny w "M jak miłość". Uwielbiana postać w szpitalu, jest źle

Przerażające sceny w "M jak miłość". Uwielbiana postać w szpitalu, jest źle

Nikt nie spodziewał się tego, co stanie się w nowych odcinkach ''M jak Miłość''. Właśnie wyciekły informacje z planu, które sugerują, że dojdzie do tragedii. Jedna z ulubionych serialowych postaci - Magda wyląduje w szpitalu.

W serialu ''M jak Miłość'', Łukasz który jest synem Marty powrócił po dłuższej przerwie do serialu. Tam, chłopak poznaje niebezpieczne towarzystwo, które wplątane jest w narkotyki. Marta widząc, co się dzieje, udaję się o pomoc do Budzyńskiego (w tej roli Krystian Wieczorek). W zaistniałej sytuacji stara pomóc się Magda, dla której nie kończy się to najlepiej.

Powraca postać Łukasza w "M jak Miłość". Skończy się to tragedią

Jakub Józefowicz zdradza w ostatnim wywiadzie co będzie działo się z postacią Łukasza i to co spotka Magdę. - Łukasz chce się usamodzielnić. Ponadto wpakował się w potworne tarapaty, w które nie chce mieszać swojej mamy. Ma naprawdę duży problem - zadłużył się u bandytów, którzy grożą jego najbliższym. Chodzi o znaczną kwotę pieniędzy. Łukasz, by ją zdobyć, posunie się do ekstremalnych czynów. Będzie okradał członków rodziny, paradoksalnie dla ich dobra, wyłudzał, oszukiwał i sprzedawał narkotyki. 
Przez niego do szpitala trafi Magda. Gdy prokurator dobierze się do mojego bohatera, resztę dni zdjęciowych mogę mieć w jednej lokalizacji – celi więziennej - powiedział aktor, który wciela się w rolę syna Marty. Józefowicz później dodał również co działo się na planie i z kim najlepiej pracowało mu się na planie. Z pewnością doświadczeni aktorzy dawali "Łukaszowi" cenne wskazówki. - Od pierwszego dnia zdjęciowego złapałem świetny kontakt z Dominiką Ostałowską. Czekam na więcej naszych wspólnych scen, bo dotychczas nie było ich wiele. Najczęściej na planie spotykam się z Anią Muchą i Krystianem Wieczorkiem - powiedział młody aktor.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Serialowa postać Magdy, widząc problemy Łukasza stara się pomóc mu w jak tylko może, lecz kończy się to dla niej tragicznie i ląduje w szpitalu. Będąc w szpitalu, Marszałek nie informuje bliskich o swoich problemach i powracającej chorobie, o której wiedziała od dłuższego czasu. Choroba ta może okazać się śmiertelna dla Magdy, która już liczyła że wszystko jest w porządku i może ułożyć na nowo swoje życie z Budzyńskim. Ostatnie odcinki ''M jak Miłość'' to potężna dawka emocji dla fanów serialu. Powracająca postać Łukasza oraz problemy Magdy, wydają się być tylko początkiem problemów serialowych bohaterów. Czy Magda dalej będzie ukrywać swoją chorobę, czy wyjawi prawdę bliskim i czy Łukasz wróci na właściwą drogę? Tego dowiemy się w nadchodzących odcinkach ''M jak Miłość''.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Brodzik zagra w M jak miłość! Wiemy, jaką dostała rolę
  2. Jaką emeryturę ma Barbara z „M jak Miłość”? Wyższa niż Rodowicz, ale nie są to kokosy
  3. M jak Miłość będzie miało nową gwiazdę. Aktorka dostanie horrendalne wynagrodzenie
  4. Co studiuje Kinga Duda? Córka prezydenta jest piekielnie ambitna
  5. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News