Kompromitująca wpadka w "M jak miłość". Śmierć w kartonach to przy tym nic!

Kompromitująca wpadka w "M jak miłość". Śmierć w kartonach to przy tym nic! Źródło: screen vod.pl

"M jak miłość" jak żaden inny serial w Polsce potrafi zaskakiwać swoich widzów. To co miało miejsce w ostatnim odcinku, wzbudziło niezadowolenie wielu fanów.

"M jak miłość" mimo wielu lat emisji w Polsce nadal utrzymuje się na topowym miejscu, jeżeli chodzi o nasze rodzime produkcje. Serial opowiadający o perypetiach rodziny Mostowiaków oraz ich przyjaciół przyciągnął do siebie miliony fanów, którzy śledzą każdy odcinek na bieżąco. Jednak duża popularność nie oznacza, że produkcja ta jest wolna od wpadek i sytuacji, które bardziej wzbudzają uśmiech zażenowania niż faktyczny zachwyt.

"M jak miłość" zaliczyło poważną wpadkę

Serial emitowany jest w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:55 na antenie TVP. Produkcja ma na swoim koncie już niejedną wpadkę, taką jak na przykład słynna śmierć Hanki po uderzeniu w kartony. Sytuacja ta była tak kuriozalna, że stała się inspiracją do powstania całej serii internetowych memów, których ukazywała się w swoim czasie cała masa.

Jednak sytuacja, która miała miejsce w ostatnim odcinku serialu, nie wywołała u widzów zażenowania, a wręcz ich rozzłościła. Chodzi mianowicie o zachowanie Łukasza, czyli syna Marty, którego charakter znacząco się zmienił. Co więcej, w jego postać wciela się zupełnie inny aktor, co również nie przypadło do gustu widzom, ponieważ jego poprzednik grał Łukasza przez 8 lat.

Wcześniej syn Marty sprawiał raczej wrażenie ułożonego i grzecznego chłopaka. Jednak teraz zamieszany jest w poważne sprawy, w których główną rolę odgrywają narkotyki. Łukasz został oskarżony przez Andrzeja, że ten dostarczył Magdzie narkotyki, które sprawiły, iż ta wylądowała w szpitalu.

Łukasz oczywiście wszystkiemu zaprzeczył i zarzekał się, że nie ma nic wspólnego z jakimiś narkotykami. Jednak później, gdy sprawdzał swoje "zapasy" odkrył, że brakuje w nich jednej tabletki. Wtedy właśnie z ust młodego bohatera wydobyło się siarczyste słowo "K*rwa".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Widzowie byli w szoku i nie mogli uwierzyć, że w serialu padł właśnie wulgaryzm. Wiele osób zwróciło uwagę, na fakt, że serial oglądają również dzieci, a sama produkcja ma znaczek określający, że prezentowane treści są odpowiednie dla osób starszych niż 12 lat. Jednak wielu widzów się z tym nie zgadza.

 - Jak tak można? A co by było, jakby przed telewizorami były dzieci? - pisze jedna z internautek.

 - Moje na szczęście poszły spać, ale tak w ogóle to oglądają serial - czytamy w odpowiedzi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. Anna Mucha TYM zdjęciem wywołała burzę. Fani ogłosili ją: "Najpiękniejszą Polką". Zasłużyła?
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

 

źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News