Co się tam dzieje, że wszystkich "zabijają"? Kolejny uwielbiany aktor może umrzeć w M jak Miłość

Co się tam dzieje, że wszystkich "zabijają"? Kolejny uwielbiany aktor może umrzeć w M jak Miłość Źródło: YT/TVN

"M jak miłość" w swoich ostatnich odcinkach zaprezentowało nam potężną dawkę emocji. Jednak to nie koniec tego typu sytuacji. Czyżby szykowała nam się kolejna śmierć?

"M jak miłość" przez lata emisji przyzwyczaiło swoich widzów do znacznie lżejszych treści skupionych bardziej wokół miłosnych ekscesów bohaterów. Początkowo raczej sporadycznie pokazywano nam sytuacje, w których faktycznie życiu postaci z serialu zagrażało prawdziwe niebezpieczeństwo. Jednak teraz scenarzyści znacząco odeszli od tego trendu, czyniąc z tego serialu prawdziwy film akcji podzielony na odcinki.

W "M jak miłość" zginie kolejna postać?

Nie da się ukryć, że "M jak miłość" mimo wielu lat emisji nadal pozostaje na czele, jeżeli chodzi o popularność wśród naszych rodzimych produkcji. Jednak wielu widzów ma już powoli dosyć kolejnych dramatycznych wątków, których ostatnio bywa w tej produkcji TVP aż za wiele. Szczególnie wątek pedofila w Grabinie nie im do gustu.

Co więcej, to właśnie tam rozegrają się kolejne dramatyczne sceny, kiedy to jeden z ulubionych bohaterów będzie zaledwie o krok od śmierci. Mowa dokładniej o Robercie Moskwie, który wciela się w postać Artura Rogowskiego. Jego córka Basia zostanie uprowadzona przez pedofila, a Artur wraz z policją będzie starał się odbić dziewczynkę. W pewnym momencie pedofil przyłoży do jego głowy pistolet.

Na szczęście Rogowskiemu uda się obezwładnić mężczyznę, którym zajmą się już funkcjonariusze. Jednak wiele osób powoli ma już dosyć tego, co się dzieje w ich ulubionych seriali. Niektórzy z nich zaczęli łączyć je z głośnymi aferami, których świadkami byliśmy jeszcze w ubiegłym roku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chodzi oczywiście o liczne doniesienia od aktorów, że na planie serialu nie dzieje się najlepiej. Wszystko zaczęło się od słów Olgi Frycz, a następnie dołączył do niej między innymi Kacper Kuszewski. W wywiadach mogliśmy usłyszeć narzekania aktorów na warunki pracy oraz umowy, jakie są z nimi zawierane. Niektórzy z widzów uważają, że w ten sposób producenci, chcą przysłonić faktyczne problemy wewnątrz ekipy i wyciszyć cały temat.

 - Nie ma to, jak zrobić zasłonę dymną wokół serialu, aby nie wyszło, jaki syf dzieje się na planie, ale spokojnie kolejne osoby prędzej czy później też zabiorą głos - pisze jeden z internautów.

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"
  4. Podczas porodu oderwano dziecku główkę. Teraz sprawą zajmie się prokuratura we Wrocławiu
  5. Nagły zwrot w sprawie Bieniuka. Adwokaci oskarżycielki nie będą jej dalej reprezentować
  6. Dziś w nocy zamordowali dziennikarkę. TVN poinformował o ogromnej tragedii

 

źródło: Super Express

Następny artykuł