Fani "M jak miłość" zdębieją. Uwielbiana para może rozstać się przez groźby

Fani "M jak miłość" zdębieją. Uwielbiana para może rozstać się przez groźby Źródło: instagram/mjakmilosc_official/

"M jak miłość" znów dostarczy swoim widzom kolejna dawkę emocji. Okazuje się, że jeden z bardziej lubianych serialowych związków, może być zagrożony. Fani serialu mogą ciężko znosić najbliższe odcinki.

"M jak miłość" po raz kolejny nie zawiedzie swoich wiernych fanów i dołoży starań, aby wątki od lat pojawiające się na ekranie były równie ekscytujące. Najbliższe odcinki mogą być dla wielu wręcz bulwersujące. Tę parę uwielbiają tysiące widzów. Czy jednak już niedługo będziemy musieli się z nią pożegnać? Na ekranach zrobi się naprawdę gorąco. 

Kolejne emocje w "M jak miłość" 

Fani serialu ledwo zdążyli się otrząsnąć po straszliwych momentach w życiu Magdy (Anna Mucha), które wynikały z jej złego stanu zdrowia i pobycie w szpitalu. Okazuje się, że produkcja przygotowała kolejną serię nieprzewidzianych zdarzeń i w najbliższych odcinkach, w życiu Magdy i Andrzeja (Krystian Wieczorek) zrobi się całkiem spore zamieszanie. Co więcej, nad przyszłością ich związku zawiśnie wielki znak zapytania. 

Zupełnie niedawno, do serialu powrócił Kamil (Marcin Bosak), czyli dawna miłość Magdy. Ku zaskoczeniu wszystkich, postanowi on zawalczyć o ponowne względy bohaterki, tym razem jednak, nie grając fair. 

Poważna operacja odmieni życie

Z powodu swojej choroby mężczyzna będzie zmuszony poddać się operacji mózgu. Choć operacja uda się i Kamil wybudzi się ze śpiączki, lekarz poinformuje go, że pozostało mu już niewiele dni życia. Mężczyzna postanowi zatem, nie tracić reszty swojego czasu i zawalczyć o miłość Magdy, która wciąż darzy go ogromną sympatią. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Podczas swojego pobyty szpitalu, Kamil przez chwilę zostanie z Andrzejem sam na sam i postanowi nie kryć swoich intencji. Wprost zagrozi prawnikowi, że zamierza mu odbić jego ukochaną i nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu. Budzyński pozostanie jednak niewzruszony i oznajmi choremu, że nie ma zamiaru do tego dopuścić. Wszystko wskazuje zatem na to, że między mężczyznami dojdzie do większego sporu, a najbliższe odcinki będą bardzo emocjonujące. Choć Magda kocha Andrzeja i chce za niego wyjść, nie jest wykluczone, że dawne uczucia do Kamila powrócą i to właśnie jego wybierze. Wychodzi na to, że związek Chodakowskiej i Budzyńskiego może być poważnie zagrożony.  

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje John Singleton. Słynny reżyser „Chłopaków z sąsiedztwa”
  2. Aleksandra Kwaśniewska zniknęła z mediów! W ten sposób nie uciszy plotek o CIĄŻY
  3. Koszmarna tragedia. Kultowa legenda polskiej muzyki nie żyje, przegrała z rakiem
  4. To już oficjalne! Rodzice dostaną nie tylko 500 plus. Dodatkowe kilkaset złotych na bardzo prostych warunkach
  5. Pilne informacje Polsatu! Płonie jedna z najsłynniejszych polskich restauracji
  6. Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. inf o rozwodzie Kate i Williama

Źródło: SUPERSERIALE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News