Kolejna bohaterka w M jak Miłość zginie?! Dostała przerażające ostrzeżenie

Kolejna bohaterka w M jak Miłość zginie?! Dostała przerażające ostrzeżenie Źródło: youtube.com/TVP VOD

"M jak miłość" potrafi wywierać mocne emocje. Tym razem fani będą mogli poczuć się zaniepokojeni, ponieważ w opresji znajdzie się jedna z bohaterek. Iza będzie w poważnych tarapatach.

"M jak miłość" przyprawi swoich widzów o kolejne zawirowania, gdy Iza znajdzie się w sytuacji bez wyjścia. Ostatnie odcinki i tak są już pełne stresu, a scenarzyści zaskakują coraz to nowszymi rewelacjami. Dzięki temu zdecydowanie nie można się nudzić, ale jakie tym razem zwroty akcji szykują producenci kultowego serialu TVP?

"M jak miłość" - Iza wybierze się do szpitala

Odcinek 1449, który zostanie wyemitowany 28 maja o 20:55 w TVP2 będzie prawdziwie przerażający. Wszystko za sprawą Skalskich, a dokładnie Artura (Tomasz Ciachorowski). Ten znowu będzie nękał Izę (Adriana Kalska). Bohaterka będzie mieć bowiem okazję do ponownego kontaktu z seniorem rodu, który znajduje się w szpitalu.

Okazuje się, że Skalski senior leży na łożu śmierci. Iza dostając telefon ze szpitala z prośbą o stawienie się przy łożu byłego członka rodziny, będzie biła się z myślami - pojechać czy nie pojechać? W jej głowie zaczną kołatać się myśli, że być może Józef Skalski ma jej coś ważnego do przekazania.

Wielkie pojednanie pod groźbą śmierci

Niestety Iza nie zdąży już zamienić słowa ze Skalskim. Tuż przed jej wizytą trafi na oddział intensywnej opieki medycznej i już nie odzyska przytomności. Jego pobyt w placówce zakończy się zgonem.

Po tej nagłej śmierci żona Skalskiego będzie chciała wypełnić jego ostatnią wolę i prosić Izę o wybaczenie wszelkich krzywd jakich doznała od całej rodziny. Ta przyjmie przeprosiny i obieca, że zapomni o wszystkim, co wyrządzili jej Skalscy, a w szczególności jej były mąż, Artur.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ich spotkanie, które teoretycznie miało być zakopaniem toporu wojennego i pewnego rodzaju "oczyszczeniem psychicznym" dla Izy, okaże się początkiem większych kłopotów. Iza usłyszy od żony Skalskiego:

- Artur naprawdę cię kocha, ale jeśli znów go odrzucisz, to cię zabije. Uważaj moje dziecko, bo on ci nigdy nie odpuści!

Lewińska będzie mieć powody do prawdziwej paniki, ponieważ Artur wykorzysta śmierć Józefa, by wyjść z psychiatryka na przepustce. Będzie próbował znaleźć sposób, by dopaść Izę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak jest ZAKOCHANY! Wiemy w kim! Przyznał szczerze: „To był właśnie TEN strzał!”
  2. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę!
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News