M jak Miłość w ostatnim czasie nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Dopiero co pożegnali jednego z czołowych przedstawicieli rodu Mostowiaków, a już wisi nad nimi widmo pożegnania kolejnej postaci. Tym razem nie zapowiada się jednak na płacz. Zagrożone będzie życie niezbyt lubianej bohaterki serialu.

M jak Miłość dostarcza swoim telewidzom ogromnej dawki emocji – romanse, rozstania, śluby i rozwody to prawdziwe odcienie miłości. Ofiarą takiego nieodwzajemnionego uczucia stała się Zosia, która zadurzyła się w dużo starszym od siebie, na dodatek żonatym, mężczyźnie. Czy ta relacja zakończy się tragedią?

M jak Miłość. Zosia zostanie zraniona i porzucona. Nie poradzi sobie z tym ciosem

Związek Zosi i Eryka nie miał prawa się udać, o czym doskonale przekonana była Asia. Wdowa po Tomku przestrzegała swoją przybraną córkę przed skutkami nawiązywania takiej relacji, jednak nastolatka nie chciała jej słuchać.

td_block_13 limit=”1″ post_ids=”302117″]

Uznała, że Asia najzwyczajniej w świecie zazdrości jej miłosnych uniesień i zabrania jej spotkań z mężczyzną z czysto egoistycznych pobudek. Prawda okaże się być jednak o wiele bardziej drastyczna.

Eryk to dużo starszy od Zosi muzyk. Mężczyzna ma żonę i dzieci, co naturalnie ukrywał przez swoją kochanką. Chciał się jedynie zabawić, a Zosia zakochała się nie na żarty. Kiedy Eryk oznajmi jej, że to koniec, nastolatka nie będzie potrafiła sobie z tym poradzić.

Pełna emocji pójdzie nad Wisłę, co będzie sugestią popełnienia samobójstwa. Zaniepokojona Asia będzie próbowała dodzwonić się do córki, jednak nie będzie przynosiło to żadnych efektów. Zdoła zostawić jej jedynie wiadomość nagraną na pocztę głosową.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"M jak miłość": Gwiazdy serialu, które opuściły nas w ostatnich latach

Znienawidzona Zosia, czyli jaka prywatnie jest Julia Wróblewska

Julia Wróblewska zdecydowanie nie jest ulubioną aktorką Polaków. Jej zaskakujące wpisy na Instagramie sprawiają, że ludzie wytykają jej zakłamanie i głupotę. Ostatnimi czasy głośno zrobiło się o rzekomym konkursie, który młoda celebrytka umieściła na swoich mediach społecznościowych. Poinformowała wówczas, że do wygrania jest komputer firmy Apple. Jej obserwatorzy bardzo szybko zorientowali się, że zamieszczona oferta jest zwykłym wyłudzeniem.

Podobne wpadki Wróblewska zaliczała już wcześniej. Po śmierci Witolda Pyrkosza, z którym młoda aktorka miała okazję pracować na planie, dodała na Instagramie zaskakujący post. Napisała w nim, że nie może wybrać się na pogrzeb, ponieważ pada deszcz, a ona ma dużo nauki. Jak się później okazało, jeszcze tego samego dnia farbowała włosy i wybierała się na imprezę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chylińska marnieje na naszych oczach. Powód jej mizernego stanu odbiera mowę
  2. Horror nastolatki wstrząsnął całą Polską. Tak brutalnego i bestialskiego gwałtu nie widział świat
  3. Prawdziwy przełom w życiu Ewy Farny! Zarzekała się, że tego nie zrobi, a jednak
  4. Próbowali to wyciszyć! Ujawniono wstrząsające kulisy wypadku limuzyny prezesa TVP
  5. Znaki zodiaku, które są najsilniejsze. Jesteś wśród nich?

"M jak miłość": Bolesne wyznania gwiazd serialu. Przeżyły prawdziwe dramaty