Dziś media obiegła wiadomość, która załamie fanów M jak miłość. Kolejny bohater nie żyje

Dziś media obiegła wiadomość, która załamie fanów M jak miłość. Kolejny bohater nie żyje Źródło: Facebook/M jak Miłość

M jak Miłość szykuje dla swoich fanów następną przykrą niespodziankę. W najbliższych odcinkach popularnej telenoweli umrze kolejny bohater. Jego śmierć może mieć dramatyczne konsekwencje dla jednej z bohaterek. Widzowie czekają w napięciu na rozwój wydarzeń.

"M jak Miłość" cały czas trzyma swoich fanów w napięciu. W ostatnim czasie uwielbiana telenowela obfituje w dramatyczne wydarzenia. Śledztwo w sprawie lokalnego pedofila zakończyło się śmiercią młodego policjanta. Do mediów dotarły informacje, z których wynika, że w kolejnych odcinkach serialu nastąpi śmierć innego bohatera.

Ten sezon serialu "M jak Miłość" pełen jest tragicznych wydarzeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Już wkrótce bohaterowie będą przygotowywać się na kolejny pogrzeb. Tym razem po ciężkiej chorobie umrze Józef Skalski, wujek Artura (Tomasz Ciachorowski), który obecnie przebywa w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. To wydarzenie może mieć tragiczne konsekwencje.

Kolejna śmierć w serialu M jak Miłość. Umrze wujek kontrowersyjnego bohatera

Artur Skalski jest czarną owcą w serialu "M jak Miłość". Mężczyzna w okrutny sposób traktował swoją byłą żonę Izę (Adriana Kalska). W końcu udowodniono mu przemoc wobec żony i obecnie odsiaduje wyrok w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym o zaostrzonym rygorze.

Kobieta, która jest obecnie narzeczoną Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski), wciąż drży o swoje życie. Psychopata wciąż wykorzystuje każdą okazję, aby przesyłać jej niepokojące wiadomości. W zmowie z nim działał również jego wujek Józef Skalski, który ostatnio cierpiał na poważną chorobę. Jak dowiedziały się media, krewny Artura umrze. Jego śmierć może mieć poważne konsekwencje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani serialu "M jak Miłość" załamani. Pogrzeb bohatera może być miejscem kolejnego dramatu

Sympatycy "M jak Miłość" są poważnie zaniepokojeni zbliżającymi się wydarzeniami. Śmierć wujka Artura może być początkiem kolejnego wielkiego dramatu. Do tej pory były mąż Izy bezskutecznie starał się o uzyskanie przepustki, jednak pogrzeb krewnego będzie doskonałym pretekstem, aby wyjść z zakładu i dopaść kobietę. 

Artur poprosi o przepustkę na pogrzeb wujka. To wydarzenie będzie dla niego najlepszą okazją, aby znaleźć Izę i wyrównać z nią rachunki. Mężczyzna nadal jest zazdrosny o swoją ukochaną i nie ukrywał, że planuje ją zabić. Służby zostały powiadomione o groźbach, jakie Artur kieruje pod adresem swojej byłej żony. Fani serialu TVP mają nadzieję, że policja okaże się czujna i nie dopuści do śmierci kolejnej bohaterki. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz WKURZYŁA miliony Polek! Tych słów NIKT jej nie wybaczy
  2. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  3. Kolejne podwyżki dla emerytów. Poznaliśmy konkretne kwoty
  4. Wielka feta w dniu urodzin Rydzyka? Jest decyzja wojewody, trwa wielki spór
  5. Isabel Marcinkiewicz wcieliła swoje groźby w kierunku byłego męża w życie. "To nie żarty! Machina ruszyła"
  6. Media: księżna Kate i książę William są w separacji. To będzie najgłośniejszy rozwód w rodzinie królewskiej?

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News