Coraz bardziej dramatyczne doniesienia nt. śmierci bohaterki "M jak miłość". Nie pożegna się z przyjaciółką

Coraz bardziej dramatyczne doniesienia nt. śmierci bohaterki "M jak miłość". Nie pożegna się z przyjaciółką Źródło: Facebook/M jak Miłość

M jak Miłość najwyraźniej szykuje dla swoich fanów kolejną przykrą niespodziankę. Do mediów dotarły doniesienia o śmierci uwielbianej bohaterki. Najbliższe odcinki serialu dostarczą ogromnych emocji.

M jak Miłość szykuje dla swoich fanów kolejną przykrą niespodziankę. Kolejne odcinki serialu TVP będą trzymały widzów w ogromnym napięciu. W mediach pojawiły się doniesienia, że jedna z ulubionych bohaterek znajdzie się wkrótce w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Tym razem chodzi o Magdę Marszałek, w którą wcieliła się Anna Mucha.

Magda od wielu lat zmaga się z chorobą serca. Widzowie M jak Miłość już nie raz oglądali ją w stanie agonalnym. Ostatnio kobieta była już w dużo lepszej formie i wiele wskazywało na to, że jej kardiologiczne wkrótce znikną. W najbliższym odcinku serialu rozegrają się jednak mrożące krew w żyłach wydarzenia. Lubiana bohaterka po raz kolejny znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Magda z M jak Miłość w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Jej przyjaciółka nie zdąży na czas

W najbliższym odcinku serialu M jak Miłość Kinga, w którą wciela się Katarzyna Cichopek, odbierze niepokojący telefon. Okaże się, że jej najlepsza przyjaciółka trafiła do szpitala i jest w tragicznym stanie. Kobieta przez przypadek pomieszała narkotyki z lekami na serce. Winny całej sytuacji jest pasierb jej obecnego partnera Andrzeja - Łukasz w tajemnicy przed rodziną zajmuje się handlem narkotykami.

Lekarze określą stan Magdy Marszałek jako krytyczny. Przerażona Kinga natychmiast uda się do szpitala. Niestety, po jej przybyciu przyjaciółka będzie już całkowicie nieprzytomna. Zduńska zaleje się łzami, bo nie zdążyła nawet pożegnać się ze swoją najlepszą przyjaciółką. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Bohaterka serialu umrze? Niepokojące wieści

Lubiana bohaterka M jak Miłość będzie w krytycznym stanie. Scenarzyści nie zdradzili, czy Magdzie Marszałek uda się przeżyć i wrócić do zdrowia. Jej partner Andrzej Budzyński będzie zrozpaczony. Kobieta, przy której w końcu odnalazł szczęście, znajdzie się na granicy życia i śmierci. Nie wiadomo, jaka przyszłość czeka jedną z ulubionych par widzów TVP.

Kolejne odcinki M jak Miłość przyniosą mnóstwo emocji. Już wkrótce fani serialu dowiedzą się, jakie będą dalsze losy ich ulubionej bohaterki. Śmierć Magdy Marszałek nie jest jeszcze przesądzona.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Niesłychanie dramatyczny apel matki do protestujących nauczycieli. Przesadziła?
  4. Pan młody, z twarzy "Harry Potter" nagle zamienił ślub w coś, czego nie da się opisać. Mama mu pomogła
  5. Magda Gessler powróciła do bolesnych wspomnień. Straciła dziecko w 6 miesiącu ciąży
  6. Syn Zenka Martyniuka naprawia błędy. "Dla mojej ukochanej Ewelinki"

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News