Kolejna śmierć wstrząśnie widzami "M jak miłość". Uwielbiany aktor wyrzucony z serialu

Kolejna śmierć wstrząśnie widzami "M jak miłość". Uwielbiany aktor wyrzucony z serialu Źródło: Facebook/M jak Miłość

M jak Miłość rozstaje się z kolejnym aktorem. Widzowie serialu TVP już wkrótce pożegnają kolejnego bohatera. Lubiana postać zginie w niezwykle wstrząsających okolicznościach.

M jak Miłość ma przykrą niespodziankę dla swoich widzów. Już wkrótce fani serialu będą musieli pożegnać się z kolejnym bohaterem. To już pewne - jeden z bardzo lubianych aktorów na dobre rozstaje się z produkcją. Grana przez niego postać zginie w dramatycznych okolicznościach. Jego śmierć wstrząśnie całą grabiną.

W Grabinie i okolicach nie jest spokojnie. Od kilku tygodni widzowie obserwują zmagania policyjnej ekipy serialu M jak Miłość z problemem pedofilii. W okolicznych miejscowościach regularnie dochodzi do ataków na bezbronne dzieci. Służby podejrzewają, że stoi za tym seryjny przestępca, który może posunąć się do najgorszego.

Kolejna śmierć w serialu M jak Miłość. Zginie młody policjant Robert

Śledztwo w sprawie lokalnego pedofila będzie prowadził młody policjant Robert, w którego postać wcielił się Filip Gurłacz. Mężczyzna niedawno dołączył do policyjnej ekipy, jednak zdążył już zyskać sympatię widzów. Fani serialu M jak Miłość uważnie śledzą poczynania młodego policjanta, który jest coraz bliżej rozwiązania sprawy.

Poszukiwania pedofila kończą się tragicznie. Robert zostaje brutalnie zamordowany, a jego ciało zostanie znalezione w lesie. Policja ustali, że został zamordowany z zimną krwią, a sprawcą może być zwyrodniały, seryjny morderca. Od tej pory śledztwo nabierze tempa. Policjanci będą jednak bardzo przygnębieni z powodu śmierci swojego towarzysza. Dla widzów M jak Miłość będzie to również bardzo przykra wiadomość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Aktor został wyrzucony z serialu. Kontrowersyjne kulisy odejścia Filipa Gurłacza

Okazuje się, że śmierć lubianego bohatera serialu M jak Miłość jest związana z poważniejszym konfliktem. Producenci serialu TVP wyrzucili Filipa Gurłacza, ponieważ zaczął grać w kilku konkurencyjnych produkcjach. Aktor pojawił się między innymi w serialu TVN "Zakochani po uszy". Zagrał również w "Leśniczówce" oraz serialu "Echo serca"

Wiele wskazuje na to, że TVP nie potrafiło wybaczyć aktorowi tej zdrady. Już pod koniec 2018 roku Filip Gurłacz dowiedział się o decyzji producentów serialu M jak Miłość. Lubiany aktor pojawi się po raz ostatni w 1441 odcinku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Julia Wieniawa bez bielizny na pokazie mody! 20-latka wyglądała jak aktorka filmów dla dorosłych
  3. Justyna Żyła znowu pierze brudy w telewizji. Alimenty, rozwód i kradzież 20 tysięcy
  4. Wstrząsająca wizja Jackowskiego o ogromnej katastrofie. Nie żyje 150 osób
  5. Dowbor oszalała? Ujawniono treść jej testamentu, będziecie w szoku, kto dostanie majątek
  6. Iwona Pavlović przekazała radosną nowinę. Jej rodzina niebawem się powiększy

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News