m jak miłość (1)
fot.youtube.com/tvp
Mateusz Wysokiński - 27 Grudnia 2018

Fani M jak miłość są zdruzgotani. Stracą kultową postać?!

M jak Miłość straci ukochaną przez wielu fanów bohaterkę? Według doniesień i spekulacji płynących z planu kultowej produkcji Telewizji Polskiej uwielbiana i będąca w serii od samego początku postać może zostać usunięta przez scenarzystów. Czy tak się stanie?

M jak Miłość to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych telenoweli w historii Telewizji Polskiej. Produkcja już od wielu lat skupia przed telewizorami tysiące Polaków, którzy są wręcz złaknieni informacji dotyczących lubianej przez siebie opery mydlanej. Jak się okazuje, widzowie mogą za jakiś czas doznać wielkiego szoku. Wszystko przez decyzję scenarzystów o nagłym zwrocie akcji, jaki będzie miał miejsce w Grabinie.

M jak Miłość. Popularna postać przestanie istnieć?

Po przerwie świątecznej w uwielbianej serii ma dojść do nagłego zwrotu akcji, który może sprawić, że uwielbiana przez wszystkich Kisielowa zniknie na zawsze z serialu. Pomimo tego, że grana przez Małgorzatę Różniatowską postać zyskała sobie bardzo wielu zwolenników na przestrzeni lat, to wszystko wskazuje na to, że niebawem może opuścić Grabinę. Robert, grany przez Krzysztofa Tyńca był powodem, dla którego kobieta była zmuszona do przeprowadzki do domu Mostowiaków. Oszust uwiódł ją i kazał jej oddać cały majątek, przez co wdowa po Kisielu z dnia na dzień została bez dachu nad głową. Pomocy, udzieliła jej najlepsza przyjaciółka Barbara, która zapewniła jej wikt i opiekę. Ten stan rzeczy utrzymywał się aż dotąd. Do życia kobiety wróci nie kto inny jak Robert, który będzie przebywał na zwolnieniu z więzienia. Była para kochanków spotka się na nowo, a mężczyzna będzie zachęcał przyjaciółkę Mostowiakowej, aby ta do niego wróciła. Czy miłość kobiety sprawi, że już nigdy nie zobaczymy jej w fabule serialu? Takiego właśnie zdania jest część fanów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Świat według KiepskichŚwiat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej

Fani nie chcą odejścia Kiesielowej

Zofia Kiesielowa dzięki doskonałej grze Małgorzaty Różniatowskiej stała się postacią bardzo kultową i uwielbianą przez telewidzów, którzy widzą wielki potencjał komediowy w jej charakterze. Wątek przyjaźni seniorki rodu Mostowiaków z resztą jest obecny w serii od samego początku i fani nie chcą, aby przestał istnieć. W internecie roi się wręcz od spekulacji, czy mężczyzna namówi swoją byłą kochankę do opuszczenia Grabiny. Odpowiedź na to pytanie poznamy jednak dopiero 7 stycznia. Wtedy dopiero opera mydlana wróci do emisji po przerwie, spowodowanej Świętami Bożego Narodzenia i Sylwestrem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Magda Gessler ma problemy finansowe? Znamy kulisy przykrej sprawy
  3. Dramat Sławomira. Po wielkich sukcesach wszystko zaczęło się walić
  4. Gwiazda TVN będzie wściekła! Jej były mąż publicznie opowiada o jej WAGINIE
  5. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
  6. Wellman o aborcji. Można się zdziwić
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News