Wstrząsające sceny w M jak miłość. Przez Kingę Zduńscy nie otrzymają 2 500+ na dzieci

Wstrząsające sceny w M jak miłość. Przez Kingę Zduńscy nie otrzymają 2 500+ na dzieci Źródło: youtube.com/tvpseriale

M jak Miłość wraca na anteny TVP po krótkiej, wielkanocnej przerwie. Widzowie telenoweli zostaną zaskoczeni wstrząsającymi scenami w serialu. Przez decyzję Kingi, rodzina Zduńskich nie będzie mogła liczyć na 2500+. Tego nikt nie mógł się spodziewać.

M jak Miłość wielokrotnie szokowało swoich widzów nagłymi zwrotami akcji, po dziś wspominanymi przez fanów telenoweli. Tym razem, widzowie zostaną zaskoczeni decyzją Kingi, która nie będzie mogła liczyć na 2500+. Co stoi za tak nieoczekiwaną decyzją?

M jak Miłość zadziwi widzów. Nieoczekiwany zwrot akcji w serialu

W rodzinie Zduńskich ostatnimi czasy dochodziło do wielu niesnasek, które mogły zakończyć małżeństwo pary. Kinga podejrzewała, że jej wieloletni ukochany Piotr znudził się życiem z nią i szukał szczęścia u boku kochanki. Kiedy okazało się, że brat bliźniak Pawła zainwestował w mieszkanie, aby poprawić byt swojej rodziny, jego żonie spadł wielki kamień z serca, jak i przestała się martwić koniecznością zakończenia związku, którego burzliwa historia sięga początków serialu.

Jak się okazuje, Piotr miał bardzo szczególny cel w kupnie nowego apartamentu. Mężczyzna zapragnął na nowo zostać tatą i namówić Kingę na kolejną ciąże. Nowa przestrzeń do życia miała ją do tego przekonać i utwierdzić w przekonaniu, że jej mąż jest człowiekiem na tyle majętnym, aby zapewnić swojej rodzinie komfortowe warunki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zduński zostanie rozczarowany

Piotr, który o posiadaniu kolejnego dziecka marzył od dawna, będzie stosował flirt, aby uwieść i przekonać jego żonę do powiększenia rodziny. Kinga ulegnie jego komplementom i w bardzo czułych słowach zacznie je odwzajemniać, a atmosfera między zakochanymi zacznie się zagęszczać.

- Kochanie, zrobiłeś mi naprawdę ogromną niespodziankę. I każda dziewczyna powinna mi zazdrościć takiego męża. Jesteś kochany, mądry i jaki seksowny... - Kinga zacznie całować męża i zbliżać się do niego.

Piotr, widząc jak dobre zrobił wrażenie na ukochanej, przedstawi jej w sposób otwarty swoje zamiary względem jej i wspólnego potomstwa.

- To chcesz mieć kolejne dziecko? - zapyta śmiało

- O nie, nie, nie! Odwołuję seksownego! - stwierdzi z oburzeniem Kinga, a jej decyzja pozbawi rodzinę 2500+, które dostaliby od państwa w ramach rządowego programu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kora była bita po głowie i poniżana. Zjeżą się wam włosy na głowie, gdy usłyszycie, co jeszcze zdradziła siostra wokalistki!
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  3. TVN przekazał porażające alarmy pogodowe wydane przez służby. Nadciąga zagrożenie
  4. Anna Mucha szaleje bez stanika. Długo nie zapomnicie tych widoków (Zdjęcia)
  5. Decyzja młodej matki rozjuszyła księdza. Tuż przed porodem i od razu po zaczął żenujące kazania w kierunku Moniki
  6. Nowa ostro przesadzona stylizacja 14-letniej Roksany właśnie wywołała piekielną burzę

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News