„M jak Miłość” przyniosło jej ogromną sławę. Aktorka, dzięki serialowi stanęła u boku najlepszych i najpopularniejszych polskich gwiazd. Kinga Zduńska, która wielokrotnie była na życiowym zakręcie, teraz jest szczęśliwą żoną i matką. Wiele zawirowań pojawiło się również w życiu Kasi Cichopek. Jak sobie z nimi poradziła?

M jak Miłość” było rewelacyjnym miejscem dla początkującej aktorki. Kasia Cichopek na planie mogła zdobyć nie tylko doświadczenie, ale i sławę. Natychmiast stała się gwiazdą i zaczęła być zapraszana do rozmaitych programów. Dzięki udziałowi w „Tańcu z gwiazdami” poznała Marcina Hakiela. Natychmiast się w sobie zakochali, a ich ślub był ogromnym wydarzeniem medialnym. Na zdjęciach piękni i szczęśliwi, w życiu prywatnym jednak mieli mniej szczęścia. Teraz aktorka wyznała, co się działo latami w ich małżeństwie. Okazuje się, że ratowała związek tylko ze względu na dzieci.

Kasia Cichopek była bliska rozwodu? Intymne wyznania gwiazdy „M jak Miłość”

Wzięli ślub w Zakopanem, zamieszkali na warszawskiej Sadybie. Doczekali się dwójki dzieci. Gdy czekali na syna, okazało się, że kredyt wzięty we frankach, zaczyna im wyraźnie doskwierać.

– Byliśmy zgodni do momentu, gdy urodził się nasz syn – powiedziała Kasia Cichopek o swoim małżeństwie.

Podobno Marcin Hakiel nie potrafił się odnaleźć w nowej sytuacji i zamiast wspierać swoją żonę, stale wychodził na miasto ze znajomymi. Kasia, siedziała w domu opiekując się dzieckiem. Jednocześnie, coraz częściej towarzyszyło jej rozczarowanie i smutek.

Później, Kasia zanotowała rewelacyjne sukcesy na różnych polach. Dostawała propozycje od mediów, wciąż udzielała wywiadów. Marcin Hakiel jednak był zazdrosny o sukcesy żony.

– Jeśli facet mówi, że nie czuje się z tym źle, że jego żona odnosi sukcesy, a on zalicza porażki, mija się z prawdą – powiedział w wywiadzie tancerz.

Sytuacja była tak dramatyczna, że myśleli od rozstaniu. Wiedzieli jednak, że konsekwencje ich decyzji mogą ich przerosnąć. Łączyła ich nie tylko przysięga małżeńska, ale i dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Przybylska też musiała przez to przejść. Bolesne sekrety gwiazd

– Może gdybyśmy nie mieli ślubu, łatwiej byłoby zakończyć wszystko ostrym cięciem. Powiedzieć: Do widzenia, zaczynam od nowa. Ale składaliśmy sobie przysięgę, mamy dzieci i choćby dla nich warto się starać – przyznała aktorka.

Okazuje się, że piękne życie w blasku fleszy, zakulisowo było zupełnie inne. Małżeństwo gwiazdy „M jak Miłość” wiele razy było zagrożone.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kasia Tusk niknie przez ojca. Czy wybaczy mu to kiedyś?
  2. Roznegliżowana Kasia Cichopek na zmysłowym nagraniu. To hit sieci!
  3. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku, które są cudownymi partnerkami
  5. Kasia Cichopek zadziwiająco o kulisach M jak Miłość. „Po co ja tu w ogóle przyszłam?!”

Poznasz je bez makijażu?! Gwiazdy w wersji naturalnej [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOwp.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl