M jak Miłość angażuje do obsady grono największych polskich gwiazd. Należy do nich także Karolina Nowakowska, która musi właśnie mierzyć się z gigantyczną krytyką. W komentarzach na portalach społecznościowych zaroiło się wręcz od gorzkich słów pod adresem artystki.

M jak Miłość od lat przyciąga przed ekrany telewizorów tysiące wiernych fanów, którzy z ogromnym zainteresowaniem wyczekują każdego nowego odcinka ulubionego serialu. Aktorzy grający w serialu cieszą się więc ogromną popularnością, która wiąże się jednak z ciągłym byciem na świeczniku. To właśnie ogromne zainteresowanie mediów oraz fanów ściągnęło na Karolinę Nowakowską spore kłopoty, które mogą odbić się na najbliższej przyszłości jej rozwijającej się prężnie kariery.

Aktorka M jak Miłość w ogniu krytyki. Pokazała zadziwiające, bardzo prywatne zdjęcie

W uroczystość Wszystkich Świętych aktorka wybrała się na grób swego ukochanego ojca, aby zapalić na nim znicz oraz uczcić pamięć rodzica. Co zdecydowanie nie spodobało się opinii publicznej, wykonała przy nim kontrowersyjne zdjęcie, na którym internauci zobaczyli ją z małą córeczką.

– Kochany Tato… Wspaniały Dziadku. Jesteś z nami. Kochamy i tęsknimy! – podpisała głośną fotografię artystka.

Jak widzowie zareagowali na fotografię artystki? Ostra krytyka pod adresem Nowakowskiej

Obserwatorzy Nowakowskiej na portalu społecznościowym niezwykle negatywnie zareagowali na opublikowane przez nią zdjęcie. Znana między innymi z serialu M jak Miłość aktorka musiała zmierzyć się z gigantyczną krytyką, której prawdopodobnie się nie spodziewała. Ostatecznie artystka nie zdecydowała się jednak usunąć fotografii, ani nie skomentowała gorzkich słów pod swym adresem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

13 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]

„Porażka!!! Dla mnie pokazywanie światu, tęsknotę za bliską osoba poprzez zdjęcia grobu… Poniżej krytyki. Mi 2 lata zmarł też tato i przeżywam jego brak z rodziną i bliskimi!!!”; „Świat zmierza w złą stronę… Jeśli ‚nasze’ pokolenie daje takie przykłady swoim dzieciom, to jakie będą one dawały przykłady. Wystarczyło np. wrzucić zdjęcie taty i wspomnieć go w ten sposób”; „Czego się nie robi dla pokazu i polubień, nie wstyd Pani naprawdę? Sama nie mam taty i nigdy nie zrobiłabym sobie zdjęcia na tle jego grobu, bo to brak szacunku do zmarłego!” – to tylko niektóre z bardzo krytycznych, gorzkich słów, które internauci umieścili w komentarzach pod kontrowersyjną fotografią Karoliny Nowakowskiej.

M jak Miłość
Fot. Instagram/Karolina Nowakowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Elżbieta II podjęła przełomową decyzję! Meghan Markle nie może w to uwierzyć
  2. Zooturystyka, czyli dzikie zwierzęta jako atrakcje turystyczne. One okrutnie cierpią!
  3. Edyta Górniak wpadła w nieopanowaną furię! Dantejskie sceny za kulisami
  4. Jak się ubrać do biegania latem? Na upalne dni trzeba się przygotować
  5. Atak na prowadzącą Projekt Lady! „Tak się te kobiety rozkładają, a mężczyźni…”

Czy jesteś fanem serialu "M jak Miłość"?

Loading ... Loading ...

Legendy polskiej muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasie [ZDJĘCIA]