Fani M jak Miłość stracą kolejną, ukochaną postać. Rozpacz widzów
Fot. M jak Miłość TVP2
Wiadomości Pikio - 30 Listopada 2018

Fani M jak Miłość stracą kolejną, ukochaną postać. Rozpacz widzów

"M jak Miłość" od lat przyciąga przed ekrany tysiące polskich telewidzów. Fani serii są więc naprawdę zasmuceni wieściami, które przekazały dziś opinii publicznej plotkarskie media. Z serialem zdecydował się bowiem niespodziewanie pożegnać kolejny uwielbiany artysta.

"M jak Miłość" zdaje się w ostatnim czasie przechodzić prawdziwy kryzys. To przynajmniej wynika z medialnych doniesień na temat serialu. W ciągu kilku miesięcy z obsady formatu zdecydowało się już bowiem odejść kilku znanych aktorów. Co zaskakujące, dołączył do nich właśnie kolejny, niemniej lubiany przez fanów.

Jan Wieczorkowski odchodzi z "M jak Miłość". Widzowie są załamani

Tym razem mowa o Janie Wieczorkowskim, który w serialu wcielał się w rolę Jacka Mrozowskiego. Widzowie zdążyli już zaakceptować i przywiązać się do bohatera, z którym wkrótce będą się jednak musieli prawdopodobnie pożegnać. O niespodziewanym odejściu Wieczorkowskiego z obsady "M jak Miłość" poinformowali dziennikarze "Super Expressu", czym niezwykle zasmucili szczególnie najwierniejszych widzów serialu TVP. Wiadomość ta wciąż nie jest oficjalna. Nie odniósł się do niej bowiem jeszcze sam aktor, który nagle stał się bohaterem bardzo emocjonalnej medialnej burzy. Przedstawiciele produkcji "M jak Miłość" także uparcie milczą, nie ujawniając szczegółów sprawy. Jak zapewniają reporterzy "Super Expressu", scenarzyści mają już pomysł na płynne rozstanie Jacka Mrozowskiego z serialem. Bohater zdecyduje się ponoć wyjechać z kraju, kiedy ostatecznie zorientuje się, że jego związek z Agnieszką naprawdę nie wypali. Według mediów przygoda Wieczorkowskiego z serialem zakończy się w 1406 odcinku. To właśnie wtedy odgrywana przez Magdalenę Walach postać wyżali się Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) z nieudanych miłosnych perypetii.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej

Jak widzowie zareagowali na odejście Jana Wieczorkowskiego z uwielbianego serialu?

Odejście artysty z obsady serii okazało się ogromnym ciosem dla fanów, którzy nie spodziewali się podobnego obrotu sprawy. Zasmuciło ich to szczególnie ze względu na to, że w ostatnim czasie z "M jak Miłość" pożegnało się już kilku innych, znanych artystów. Najbardziej bolesnym rozstaniem było prawdopodobnie odejście z serii Kacpra Kuszewskiego, odgrywającego rolę Marka Mostowiaka. "Tylko nie to, kolejny odchodzi z M jak Miłość, co tam się dzieje?"; "A tak go polubiłam..."; "Mam nadzieję, że jeszcze zmieni zdanie... Smutno" - czytamy w komentarzach na jednym z portali plotkarskich w sekcji komentarzy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Już nie zobaczycie takiego Żyły jak wcześniej. Wielka zmiana w życiu skoczka
  2. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  3. Gwiazda Na wspólnej pozwała Polskę! Ma dość, przez to umierają ludzie
  4. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  5. Uwielbiana aktorka M jak Miłość przeżywa prywatny dramat. Jest w ciężkiej żałobie
ZAMIANA
KoraKora cierpiała na podstępną chorobę. Łatwo zlekceważyć jej objawyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News