M jak miłość odc. 1424: Życie Agaty zmieni się w horror

M jak miłość odc. 1424: Życie Agaty zmieni się w horror Źródło: mjakmilosc.tvp.pl

M jak Miłość to serial uwielbiany przez miliony Polaków. Codzienne emisje odcinków śledzi wielu z nas. Ale czy jesteśmy gotowi na to, co za chwilę się wydarzy? Życie Agaty, jednej z bohaterek, zmieni się w koszmar, a wszystko za sprawą damskiego boksera. Czyżby nad bohaterami serialu zawisły czarne chmury? 

M jak Miłość po raz kolejny przysporzy nam emocji. W 1424 odcinku, emitowanym 26 lutego 2019 roku, nad postaciami zawisną czarne chmury. Katarzyna Kwiatkowska, która wciela się w rolę Agaty, pomoże Krystynie, granej przez Dorotę Chotecką, wyrwać się ze szponów męża - oprawcy. Krzysztof Banach, mąż Doroty, nie puści tego płazem i będzie próbował się zemścić. Ale czy tylko na żonie? Banach jako odwieczny wróg Mostowiaków znowu będzie miał powody do scysji, a dawne zatargi urosną w siłę.

Damski bokser w Grabinie

Miejscowy cukiernik, Banach, nie okazał się tak słodki dla swojej żony, Krystyny. Krzysztof znęcał się nad nią i notorycznie bił. Kobieta nie potrafiła sobie sama z tym poradzić, więc skorzystała z pomocy lekarki Agaty, który nie pozostaje obojętna na losy i krzywdy kobiet. Lekarka odkryła, że Krystyna jest ofiarą męża, który znęca się nad nią. Siostra Artura podczas jednej z wizyt odkryła dziwne ślady na ciele kobiety. Ta jednak nie chciała się przyznać, kłamiąc, że poparzyła się żelazkiem. Agata nie dała się zwieść i drążyła temat, dopóki nie odkryła prawdy.

Horror w "M jak miłość"

January Brunov, odtwórca roli Krzysztofa Banacha, skomentował w najnowszych "Kulisach serialu M jak Miłość" postawę lekarki: - Agata jest typem społecznika, który doskonale się czuje działając dla dobra tej małej miejscowości. Agata na pewno pożałuje tego, że wtrąca się w nie swoje sprawy – ocenił mężczyzna.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM W 1420 odcinku syn Krzysztofa i Krystyny będzie prosił Agatę o pomoc, ponieważ jest przerażony tym, co dzieje się w domu Banachów. Agata zaproponuje chłopcu i jego matce pomoc, by chronić ich przed agresywnym ojciec. Banach będzie wściekły, że lekarka śmiała się strącić w jego sprawy i za jego plecami knuje coś z jego żoną. Dlatego właśnie nie odpuści Agacie i da się jej we znaki, czy Krzysztof odważy się podnieść rękę na lekarkę? ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Prawica dostanie zawału
  2. Barbara Kurdej-Szatan jest w CIĄŻY?! Fani tylko na to czekali...
  3. Nastolatkowie brutalnie zamęczają królika podczas „zabawy”. Nagrali film
  4. Agnieszka Chylińska w niespodziewanej roli. Jak się sprawdziła?
  5. Reserved oszalał? Markowe ciuchy za grosze, co się dzieje?
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Super Ekspress Następny artykuł