Groźny wypadek w M jak Miłość. Fani serialu wstrzymują oddech

Groźny wypadek w M jak Miłość. Fani serialu wstrzymują oddech Źródło: Fot. Facebook/OSP KSRG Cielcza

"M jak Miłość" od wielu lat zbiera przed telewizorami tysiące Polaków. Ostatnio z zapartym tchem śledzą losy tragicznego związku Artura i Izy, którą uratować z piekielnego małżeństwa spróbuje Marcin. Niestety, nie wszystko pójdzie po ich myśli i dojdzie do tragicznego wypadku. 

"M jak Miłość" na polskich ekranach jest już niemalże równe 18 lat. Od tego czasu serial TVP zdążył do siebie przekonać tysiące Polaków, którzy teraz z niecierpliwością czekają na każdy kolejny odcinek zdradzający losy ich ulubionych bohaterów. Ostatnio wszyscy z zapartym tchem śledzą zwłaszcza historię Izy, która próbuje uciec z tragicznego małżeństwa z Arturem. Niestety - pomimo pomocy Artura - dojdzie do nieszczęścia.

Co będzie w nowym odcinku M jak Miłość?

Kinga w końcu wybierze się do ginekologa - okazuje się, że parze urodzą się bliźnięta. Oprócz tego wyniknie kolejny konflikt w rodzinie Zduńskich, bowiem Piotr odkryje, że Paweł ożenił się z Karią. W końcu przejdziemy do najbardziej wyczekiwanego wątku toksycznego związku Artura i Izy: Marcin wraz z Anią odnajdą miejsce przetrzymywania kobiety. Dojdzie również do tragicznego wypadku.

Wypadek w M jak Miłość

Iza, odurzona przez męża lekami, cudem wymknie się z potrzasku i spotka z ukochanym Marcinem. Niestety, nie wszystko pójdzie tak, jak para to sobie zaplanowała - mąż Izy domyśla się bowiem podstępu i zdecyduje się wywieźć żonę do Niemiec. Ostatecznie kobieta przejmie kierownicę i usiłuje uciec, a Artur zacznie gonić ją na motocyklu. Podczas brawurowego pościgu dojdzie jednak do tragedii - Iza będzie miała wypadek i wpadnie do rzeki. Jak zakończy się ucieczka przed brutalnym mężem i czy kobieta wyjdzie z tego cało? Tego fani przekonają się oglądając odcinek.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. OBRZYDLIWE! Pełzające robaki są w słodyczach z Biedronki, niemal wszyscy je jecie
  2. Polski piłkarz zginął w wypadku samochodowym. Niespodziewana, nagła tragedia
  3. Mistrzostwa Świata w siatkówce 2018: z kim i kiedy zagrają Polacy?
Następny artykuł