Widzowie M jak Miłość są przerażeni! Strzelanina w serialu, ciężko ranny bohater

Widzowie M jak Miłość są przerażeni! Strzelanina w serialu, ciężko ranny bohater Źródło: screen tvp.pl

"M jak miłość" na dobre wróciło z wakacyjnej przerwy. Trzeba przyznać, że wątki przewidziane na aktualny sezon są naprawdę wstrząsające. W jednym z nadchodzących odcinków serialu w Grabinie poleje się krew.

"M jak miłość" jest serialem, który trafił do milionów widzów w całej Polsce. Początkowo wątki, które pojawiały się w serialu, nie wychodziły poza ramy konfliktów pomiędzy bohaterami. Jednak z czasem scenarzyści zaczęli wprowadzać coraz bardziej odważne koncepcje. Jednak to, co przygotowali na nadchodzące odcinki, może zszokować wielu widzów. Wszystko dlatego, że w Grabinie dojdzie do strzelaniny, w której ucierpi jeden z czołowych bohaterów.

"M jak Miłość": Strzelanina w Grabinie

W odcinku 1397 serialu dojdzie do prawdziwie makabrycznych scen. Będą one związane szczególnie z dwoma postaciami. Chodzi dokładniej o Janka oraz Bartka, którzy w swoim czasie rywalizowali o serce Uli Mostowiak. Ostatecznie z tej batalii zwycięsko wyszedł Bartek, który ma za sobą dosyć nieciekawą przeszłość. Niestety pobyt w więzieniu bardzo mocno wpłynął również na jego późniejsze życie. Mężczyzna za wszelką cenę unika kolejnej odsiadki, ale jego aktualne życie jest znacząco utrudnione przez jego przestępczą przeszłość. Bartek będzie miał problem, aby na dłużej zdobyć pracę, co będzie powodem niemałej frustracji. Co więcej, zostanie on wplątany w postrzelenie Janka, który jest policjantem na komisariacie w Lipnicy. Dodatkowo Bartek był obecny tego dnia u swojego rywala, co zostanie potwierdzone przez licznych świadków. Czyżby faktycznie chciał dokonać zemsty na własną rękę?
DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani wstrząśnięci

Do podobnego wniosku dojdą również śledczy, którzy będą badać całą sprawę. Według nich Bartek jest jedyną osobą, która ma wystarczający motyw. Jednak bohater uważa, że Janek postrzelił sam siebie, chcąc popełnić samobójstwo. Zrozpaczony wizją kolejnej odsiadki stwierdzi również, że jeżeli zdarzy się najgorsze, to pójdzie w ślady Janka, ale będzie lepiej celował. Nie ulega wątpliwości, że ten wątek wstrząśnie fanami serialu emitowanego na antenie TVP. Czegoś takiego widzowie "M jak miłość" jeszcze nie widzieli. Dodatkowo nie wiadomo jak cała historia się zakończy, tym bardziej że sama Ula zostanie w to wszystko wmieszana. Jeżeli chcemy dowiedzieć się, kto tak naprawdę postrzelił Janka w szyję, o mało co nie pozbawiając go życia. Będziemy musieli uważnie śledzić nadchodzące odcinki serialu. Na ekranach naszych telewizorów lub w Internecie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Burdelmama z TTV zostanie gwiazdą kina. Zagra w kolejnym polskim hicie
  2. Żona Sławomira opublikowała nieznane zdjęcie. Fanów wmurowało!
  3. Gwiazdor TVN ujawnia kulisy swojego przejścia do Polsatu. Zaskakujące słowa
źródło: se.pl Następny artykuł