Dreszczyk grozy w "M jak miłość". Życie Joasi zawali się po raz kolejny?

Dreszczyk grozy w "M jak miłość". Życie Joasi zawali się po raz kolejny? Źródło: Facebook/M jak Miłość

"M jak miłość" nie zwalnia tempa i kolejny raz chce zaskoczyć fanów niezwykłym zwrotem akcji. W serialu będą miały miejsce prawdziwe chwile grozy i pojawi się wielki problem. Wszystko wskazuje na to, że Joasi kolejny raz zawalić się może całe życie.

"M jak miłość" to typowy serial obyczajowy, którego zadaniem jest trafić do każdego odbiorcy. Postaci tworzone są tak, by widzowie mogli znaleźć na ekranie bohatera podobnego do siebie, którego losy będą mogli śledzić. Jedną z najbardziej wyrazistych bohaterek serialu jest bez wątpienia Joasia, której miłosne przeżycia z niepokojem śledzą tysiące kobiet. 

Jej ogromna rozpacz po śmierci ukochanego sprawiła, że bardzo długo nie mogła uwierzyć ponownie w miłość. W końcu jednak w "M jak miłość" doszło do prawdziwego przełomu, a Chodakowska była przekonana, że spełniają się jej marzenia. Niestety twórcy produkcji TVP musieli zadbać o dreszczyk grozy i już w najbliższym odcinku dojdzie do czegoś wstrząsającego, po czym życie bohaterki kolejny raz może zostać doszczętnie zniszczone. 

Michał do ostatniej chwili wierzył, że Joasia odwzajemni jego uczucie

Michał bardzo długo starał się robić wszystko, by udowodnić Joasi, że miłość jest możliwa. Choć kobieta w to nie wierzyła, on starał się pomagać jej po stracie męża i przekonywał, że życie nadal ma sens. Coraz częściej sugerował, że to on byłby dla niej idealnym wybrankiem, niestety nie wszystko poszło po jego myśli. 

Ostatecznie bohaterka "M jak miłość" ostro uświadomiła mu, że między nimi nigdy do niczego nie dojdzie. Był to dla niego gigantyczny cios, po którym zdecydował się wyjechać z Polski. Po czasie usłyszał jednak, że ukochana zaczęła spotykać się z jego starym przyjacielem Leszkiem, który był znanym podrywaczem. Poczuł, że musi jak najszybciej interweniować. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy życie gwiazdy "M jak miłość" kolejny raz legnie w gruzach?

W 1445. odcinku "M jak miłość" Michał wykaże się szczególną lojalnością wobec Joasi i zadzwoni ostrzec ją przed dawnym przyjacielem. 

- To znany podrywacz... Złamał już niejedno serce - powie ukochanej. 

Ona niestety mu nie uwierzy i uzna, że to próba pozbycia się rywala w walce o jej serce. Niestety prawda wyjdzie na jaw już wkrótce, podczas kolacji walentynkowej. Nastrój pryśnie, gdy niespodziewanie zjawi się była partnerka Krajewskiego, Nina. Głośno błagała będzie bohatera o powrót, przez co Joasia wpadnie w szał. Jej życie znów legnie w gruzach, lecz czy ostatecznie zdecyduje się zerwać znajomość z podrywaczem? Na odpowiedź na to pytanie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  2. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  3. Barbara Kurdej-Szatan na okładce z mamą i córką. Wyjątkowe zdjęcie
  4. Syn Dowbor żartuje z tragedii Notre Dame. Chce, by matka wyremontowała katedrę z ekipą Polsatu
  5. Nowe fakty w sprawie Komendy. Prokurator wrobił niewinnego człowieka?!
  6. Partner Przybylskiej oskarżony o gwałt i odurzenie w areszcie. Jego pełnomocnik wydał właśnie oficjalne oświadczenie

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News