Zginie, aby uratować córkę? Bohater "M jak miłość" z pistoletem przy głowie

Zginie, aby uratować córkę? Bohater "M jak miłość" z pistoletem przy głowie Źródło: youtube.com/tvp

M jak Miłość przerazi swoich widzów. Opera mydlana autorstwa TVP pokaże dramatyczny zwrot akcji. Jeden z ulubionych bohaterów serii będzie ratował swoją córkę. Przy jego głowie znajdzie się jednak pistolet.

M jak Miłość od czasu swojego pojawienia się w telewizji wielokrotnie prezentowało dramatyczne zwroty akcji. Tym razem, jeden z najpopularniejszych bohaterów serii znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie, które może zakończyć jego życie. W trakcie ratowania swojej córki z rąk przestępcy seksualnego pistolet znajdzie się przy jego głowie. Czy życie bohatera zakończy się w iście dramatycznych okolicznościach?

M jak Miłość przerazi widzów. Dramat porwanego dziecka

Dzień w Grabinie zacznie się od przerażającej sytuacji. Okaże się, że wychowywana przez Artura i Marię córka nie dotrze do szkoły. Mężczyzna zdenerwowany tą sytuacją uda się na posterunek policji i poprosi funkcjonariuszy o pomoc w odnalezieniu swojego dziecka. W międzyczasie na jaw wyjdzie, że dziewczynka mogła zostać uprowadzona przez pedofila.

Znajomi Artura dowiedzą się o możliwości porwania dziecka przez przestępcę seksualnego. Okaże się nim Dariusz, którego matka miała nawet popełnić samobójstwo, nie mogąc dzielić dalej dachu ze zwyrodnialcem. W momencie, w którym Artur podejdzie pod samochód zboczeńca, będzie czekać go wielkie niebezpieczeństwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Artur mało co nie przypłaci tego życiem

W momencie, w którym Artur podejdzie do Dariusza, napotka go bardzo zdenerwowanego. Mężczyzna, który porwał dziecko do swojego samochodu będzie udawał, że dziewczynka nie znajduje się w pojeździe. W momencie, w którym mąż Marii odkryje, że jego córka jest przetrzymywana, Dariusz wyjmie pistolet i wyceluje go w głowę bohatera.

Na całe szczęście Artura, podłe zamiary pedofila zostaną pokrzyżowane przez towarzyszącą od samego początku poszukiwań policję. W chwili, w której lufa pistoletu miała wypalić naboje, Artur odbierze broń oprawcy i samemu skieruje ją w stronę pedofila. Na szczęście funkcjonariusze zapobiegną zabójstwu i odpowiedzialności karnej Artura. Basia, która została uprowadzona, zostanie bezpiecznie odstawiona w ramiona zmartwionego rodzica.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. Potworny wypadek. Dwuletni chłopiec zabity przez śmieciarkę
  4. Mąż Dody sowicie zrugał ją na oczach tysięcy internautów. „Wariactwa można dostać"
  5. Gwiazdy Polsatu popłakały się na wizji! Fani Wodeckiego zachwyceni
  6. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"

źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News