Dramatyczne wydarzenia w M jak miłość! Widzowie będą w szoku
Karol Zaborowski - 25 Grudnia 2018

Dramatyczne wydarzenia w M jak miłość! Widzowie będą w szoku

"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Widzowie już niebawem będą świadkami nie lada dramatu u bohaterów swojej ulubionej produkcji. Czy wszystko skończy się szczęśliwie?

"M jak miłość" od wielu lat króluje wśród seriali TVP. Wielu bohaterów, których losy obserwujemy, jest z nami od samego początku serialu, przez co widzowie bardzo mocno się z nimi zżyli. Nie ulega wątpliwości, że niektóre z postaci miały o wiele cięższe losy przez 18 lat nadawania tej produkcji. Teraz scenarzyści przygotowali dla swoich fanów kolejny kryzys w związku, który bardzo dobrze się zapowiadał. Czyżby to oznaczało koniec?

"M jak miłość": kryzys w jednym ze związków

Paweł Zduński zawsze miał problemy, jeżeli chodzi o sprawy miłosne. Już wielokrotnie widzieliśmy, jak bohater cierpiał z powodu miłości, co doprowadziło go nawet do próby samobójczej, którą na szczęście udaremnił jego brat Piotrek. Teraz Paweł związał się z Julką i wszystko wskazywało, że Zduński nareszcie odnalazł swoją drugą połówkę. W nadchodzących odcinkach para uda się na przyjęcie imieninowe do rodziców Julki. Jej mama od razu będzie wprost zachwycona partnerem córki, jednak jej entuzjazmu nie podziela ojciec dziewczyny. Mężczyzna jest uprzedzony do Pawła, ponieważ wie, że już raz jego córka przez niego cierpiała. Podczas spotkania Zduński usłyszy pytanie, na które nie będzie chciał odpowiadać, a to doprowadzi do poważnej kłótni pomiędzy zakochanymi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
- Paweł, kiedy ożenisz się z moją córką? - zapyta ojciec Julki. Kiedy para wróci do swojego domu, wybuchnie pomiędzy nimi kłótnia. Paweł będzie podejrzewał, że Julka chce na nim wymusić małżeństwo, którego on nie chce. Niestety nie usłyszy on nawet, co jego ukochana chce powiedzieć, ponieważ rozmowę przerwie im dzwonek do drzwi. Na szczęście po stronie Julki stanie Magda, która jest dawną miłością Pawła. Wytłumaczy mu, że Julia nigdy nawet nie wspominała o ślubie, a Paweł wydzierając się na nią, popełnił gigantyczny błąd. Taka rozmowa i wylanie kubła zimnej wody, na porywczego Pawła sprawi, że para się pogodzi. Miejmy nadzieję, że podobne kłótnie nie będą już ich nigdy czekać.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Anna Mucha szokuje w święta. Opublikowała swoje nagie zdjęcie
  2. Jak zwrócić prezent? Jeśli Ci się nie spodobał, możesz go oddać do sklepu
  3. Maciej Musiał nagle zapadł się pod ziemię! Aktor zmienił całe swoje życie
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News