Znany bliźniak z M jak Miłość totalnie załamany! Co się stanie z jego bratem?

Znany bliźniak z M jak Miłość totalnie załamany! Co się stanie z jego bratem?

M jak Miłość znowu zszokuje swoich widzów? Jak się okazuje, popularna opera mydlana jeszcze nie raz może zadziwić swoich fanów. Jeden z braci Zduńskich stanie przed wielkim dylematem i życiową tragedią. Poradzi sobie?

M jak Miłość od lat przyciąga tysiące telewidzów przed odbiorniki. Produkcja, która właśnie świętuje osiemnastolecie istnienia nie raz szokowała i poruszała kontrowersyjne, a także dramatyczne wątki. Dzisiaj scenarzyści telenoweli postanowili uprzykrzyć życie jednemu z braci Zduńskich. Czy opowieść będzie miała szczęśliwe zakończenie?

M jak Miłość znów zszokuje telewidzów

Małżeństwo Pawła Zduńskiego i Katii było jednym z bardziej lubianych wątków telewidzów. Para przejawiała względem siebie bardzo różne emocje. Od miłości, poprzez skrajną nienawiść. W relacji dwojga zakochanych doszło jednak do tak wielu zawirowań, że para zmuszona była zaprzestać kontynuowania swojego małżeństwa i chciała wziąć rozwód. Do tego jednak nie dojdzie. Katia wchodząc do budynku sądu w swojej sprawie rozwodowej, będzie chciała skorzystać z ubikacji. Wtem, na zaoferowaną kobietę napadnie Igor, który porwie dziewczynę z gmachu sądowego i zamknie ją w stojącym przed budynkiem samochodzie. Inicjatorem uprowadzenia okaże się ojciec dziewczyny. - W naszej rodzinie nigdy nie było rozwodów! I nigdy nie będzie. Pogrzeby, owszem, zdarzały się, ale rozwody... nigdy! - nakrzyczy na kobietę mężczyzna i odjedzie z piskiem opon.



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zduński będzie zdruzgotany

Paweł od razu zacznie poszukiwania swojej żony. Jeszcze w sali sądowej dostanie od kobiety SMS-a o dramatycznej treści. - Wybacz, zmieniłam zdanie. Nie chcę tego rozwodu. Nie dzwoń, nie szukaj mnie, za jakiś czas sama się do ciebie odezwę. Zaniepokojony pojedzie do Kaliny, by przedstawić jej zaistniałą sytuację. Zdenerwowany będzie wskazywał ją jako osobę winną dramatycznych wydarzeń zaznaczając, że to kobieta miała poręczyć za Katię i rozwód pary miał być tylko formalnością. Ta zasugeruje Zduńskiemu, że za porwaniem stoi rodzina Katii. Dramatyczny odcinek serialu ma zostać wyemitowany w Telewizji Publicznej w poniedziałek 5 listopada. Fani już teraz nie mogą doczekać się wielkich emocji, jakich dostarczy im ich ulubione widowisko. Czy Pawłowi uda się znaleźć byłą ukochaną? A może takie emocjonalne wydarzenia sprawią, że para do siebie wróci? O tym przekonamy się w ciągu następnych odcinków M. jak Miłość.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Nowe informacje ws. stanu zdrowia Seleny Gomez. Co się dzieje?! 
  2. Wiśniewski nie zamierza zmieniać swojego życia. Fanom wyszły oczy na wierzch!
  3. Gwiazdy disco polo, które nie żyją. Już na zawsze pozostaną w naszej pamięci 
  4. Znaki zodiaku i ich tajemnice. Poznaj samego siebie
  5. Najrzadsze rasy psów: nie szczeka i wspina się po drzewach. Telomian
Następny artykuł