Dramat Barbary Kurdej-Szatan. Widzowie nie chcieli jej w M jak Miłość

Dramat Barbary Kurdej-Szatan. Widzowie nie chcieli jej w M jak Miłość

M jak miłość jest jednym z najpopularniejszych seriali w TVP. Produkcja przez lata zyskała miliony wiernych fanów. Jednak Barbara Kurdej-Szatan nie spotkała się ze zbyt ciepłym przyjęciem ze strony wielbicieli serialu.

M jak miłość wśród swojej obsady ma wiele gwiazd, które na dobre zagościły w polskim show-biznesie. Dzięki temu liczba widzów serialu cały czas rośnie. Wielu z nich wydarzenia w produkcji traktuje bardzo poważnie i prywatnie, przeżywając wszystkie rozstania oraz nowe romanse. Barbara Kurdej-Szatan w serialu TVP wciela się w postać Joasi, która rozkochała w sobie Tomka odgrywanego przez Andrzeja Młynarczyka. Fani serialu, delikatnie mówiąc, bardzo źle zareagowali na ten pomysł.

M jak miłość: Barbara Kurdej-Szatan prześladowana przez fanów serialu

W jednym ze swoich wywiadów aktorka wspomina początki na planie serialu, które okazały się dla niej bardzo dramatyczne. Jednak nie za sprawą dużej ilości pracy, czy problemów na planie. Wszystko przez reakcje fanów, którzy na profilu aktorki na portalu Facebook pisali, że powinna odejść z serialu, ponieważ Tomek nie powinien z nią być. - M jak miłość ma fanów, ale i fanatyków, którzy traktują losy bohaterów bardzo osobiście. Po emisji pierwszych odcinków komentowali więc na moim profilu na Facebooku, że mam odejść z serialu, bo Tomek powinien być z Agnieszką, a nie ze mną. Przewalczyłam hejt trolli, skupiając się na wielbicielach serialu. I zdobyłam za rolę trzy Telekamery - wspina Kurdej-Szatan w wywiadzie dla Gali.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Bez wątpienia aktorce nie było łatwo znosić tak mocną krytykę ze strony fanów M jak miłość już na samym początku swojej przygody z tą produkcją. Jednak jej wytrwałość i decyzja, aby mimo przeciwności, pozostać w obsadzie serialu opłaciła się. Aktorka ma coraz większą liczbę sympatyków, którzy czekają rozwinięcie się jej wątku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znany gwiazdor disco polo będzie… politykiem! Fani są zdumieni
  2. Agnieszka Chylińska zaskoczyła szczerym wyznaniem. Chodzi o samobójstwo
  3. Bollywood u stóp Beaty Tyszkiewicz! Tego o gwieździe nie wie prawie nikt
żródło: se.pl Następny artykuł