Najgorszy możliwy scenariusz dla fanów M jak miłość. Pedofil-morderca zbiera śmiertelne żniwo

Najgorszy możliwy scenariusz dla fanów M jak miłość. Pedofil-morderca zbiera śmiertelne żniwo Źródło: Instagram - Barbara Wypych

"M jak miłość" od wielu lat jest najchętniej oglądanym serialem w Polsce. W ostatnim czasie fabuła serialu zaczyna nabierać tempa, a mieszkańców Grabiny dotykają dramatyczne wydarzenia. Już w kolejnym odcinku widzowie przeżyją prawdziwy szok. Wszystko za sprawą pedofila, który odbiera życie kolejnym bohaterom serialu.

"M jak miłość", pomimo tego, że nie jest ani najstarszym ani najbardziej obfitym w odcinki serialem w Polsce, jest bez wątpienia najchętniej oglądanym. Jest to czołowa produkcja stacji TVP, która każdorazowo przyciąga przed ekrany ponad milion widzów. Powoli, małymi krokami zbliża się jubileusz, a więc 1500 odcinek. W ostatnim czasie rodzinę Mostowiaków oraz ich bliskich dotykają coraz bardziej niepokojące wydarzenia i wszystko wskazuje na to, że na ich wyjaśnienie jeszcze pewien czas przyjdzie fanom poczekać.

Już w 1439 odcinku widzowie mogą przeżyć prawdziwy szok, gdy tajemnicza działalność pedofila, grasującego w okolicach Grabiny zostanie nagle odkryta. Jak się okaże, stanie się to dopiero wstępem do naprawdę dramatycznych sytuacji, a tym, którzy zdecydują się zasiąść wieczorem przed telewizorami z pewnością zabije mocniej serce.

"M jak miłość": co się wydarzy w najnowszym odcinku?

W kolejnym odcinku dużą rolę odegra Sonia, czyli postać grana przez Barbarę Wypych. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności uda jej się odkryć tajemnice mężczyzny, który od pewnego czasu zaczepiał dzieci pod szkołą. Sprawa okaże się być znacznie poważniejsza niż zakładano. Wkrótce po tym wydarzeniu dojdzie do morderstwa.

Najpierw niepokój zasiany wśród mieszkańców Grabiny spowodowany był obawą o własne dzieci. Już wkrótce to uczucie pogłębi się, gdyż nawet ich własne życie może być zagrożone. Pomimo działań policji, człowiek odpowiedzialny za napastowanie dzieci posunie się do morderstwa, a jego ofiarą będzie Robert, kolega z pracy Sonii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja będzie miała pełne ręce roboty. Ruszy śledztwo, świadkowie będą przesłuchiwani, poszlaki gromadzone. Jednak to wszystko będzie trwało zbyt wolno, by mieszkańcy mogli poczuć się bezpiecznie. Podejrzenia padną na Dariusza Stadnickiego, którego tajemnicę w końcu pozna Sonia. To właśnie on będzie pierwszym oskarżonym zarówno o atakowanie małych dzieci pod szkołą, jak i zamordowanie policjanta.

Sonia poczuje się przez to podwójnie odpowiedzialna i postanowi schwytać go za wszelką cenę. Jednakże, czy podejrzewa właściwego człowieka? Wszystko wskazuje na to, że znajdzie się w śmiertelnym zagrożeniu. Jak ostatecznie rozwinie się sprawa i czy Sonii uda się uciec wyraźnie źle jej życzącemu pedofilowi-mordercy? Tego fani serialu dowiedzą się już wkrótce.

  1. Siostra Wojciecha Szczęsnego zginęła tragicznie. Miała przed sobą całe życie
  2. Partner Agnieszki Fitkau-Perepeczki był młodszy od niej o 41 lat!
  3. TVP podało dramatyczną informację. Polak umierał na oczach bezsilnych lekarzy
  4. Przed chwilą miał miejsce najostrzejszy stosunek świata. 3 mężczyzn nie żyje, kobieta w szpitalu
  5. Dramat Waldusia z Kiepskich. "Jest zrozpaczony, nie wyobraża sobie życia"
  6. To jakieś szaleństwo. Media: 13-letni syn Anny Przybylskiej ma dziewczynę

źródło: Super Express

Następny artykuł